Šip.deník.cz

Ladislav Potměšil: Z DRSNÉHO poldy slušný DŮCHODCE!

Herec Ladislav Potměšil.
Herec Ladislav Potměšil.
Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Kam zmizel herec Ladislav Potměšil (65), který se zapsal do paměti diváků hlavně jako bláznivý ochránce zákona major Meisner z dnes už legendární trilogie Byl jednou jeden polda?

Filmový major Maisner je už o jedenáct let starší, než když si naposledy oblékl policejní uniformu. Pokračování slavné komedie se však nejspíš nedočká a nehrnou se mu ani jiné filmové nabídky. I tak ale stále touží po dobré roli na stříbrném plátně a nepropadá pesimismu. Večery často tráví na prknech pražských divadel a dny věnuje své milované manželce, herečce Jaroslavě Brouskové (60), se kterou žije už téměř čtyřicet let.

Ladislav Potměšil vybíral s manželkou nový telefon tři hodiny.

„Našel jsem skvělou ženu a jsem rád, že ji mám,“ řekl nedávno Ladislav Potměšil, a jak je z našich fotografií vidět, manželé se spolu ani po tolika letech nenudí. Šíp přistihl „majora,“ když jel s manželkou vybírat nový telefon. Na rozdíl od své filmové postavy ale herec v soukromí adrenalin rozhodně nevyhledává. Auto, ukryté v garáži, která mu složí zároveň jako kutilská dílna, před cestou pečlivě zkontroloval a na silnici se o něm dá s jistotou říct, že není žádným pirátem. Naopak! V úseku, kde je omezená rychlost na třicet kilometrů v hodině, to Ladislav Potměšil bere raději dvacítkou.

Garáž mu slouží i jako kutilský kout.

S filmovým poldou má ale přece jen jednu věc společnou, a to naprostou pečlivost. Manželce vybíral telefon celé tři hodiny a při cestě zpátky domů ještě pro jistotu zajel do myčky, přestože jeho auto téměř svítilo čistotou. A z takového přístupu by měl jeho filmový protějšek určitě velkou radost.

Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů