Šip.deník.cz

Zasnoubená Laduška z Like House? Nová fotka budí spekulace

20 fotografií 20
Lada Horová a Kryštof Pauker
Lada Horová a Kryštof Pauker
Zdroj: instagram.com/Lada Horová
Like House/Lada Horová Like House/Lada Horová Like House/Lada Horová Like House/Lada Horová
Sdílej článek:

Influencerka Lada Horová, která si říká Laduška a do povědomí veřejnosti se zapsala hlavně svou účastí v primácké reality show Like House, nyní vzbudila velkou vlnu spekulací. Na svém Instagramu totiž do stories nahrála fotografii, ze které je na první pohled patrné, že se se svým o deset let starším přítelem zasnoubila. 

Když se objevila v reality show Like House, okamžitě na sebe strhla pozornost. A jak to vypadá, v získávání pozornosti je Lada Horová alias Laduška expertem. V současné době se jí totiž opět podařilo způsobit pořádný poprask. Na sociální síti Instagram do stories nahrála snímek, na němž drží svého o deset let staršího partnera Kryštofa Paukera za ruku, přičemž dává všem na odiv blyštivý prstýnek, který se třpytí na jejim prsteníčku. Mnozí mají ale o zásnubách pochybnosti. 

Žádné oznámení

Kromě jednoho snímku ve stories o možných zásnubách Lady a Kryštofa nepadlo ani z jedné strany jediné slovo. Vzhledem k tomu, že Lada dokumentuje na sociální síti takřka každý svůj krok, je přinejmenším zarážející, že by právě tak zásadnímu momentu nevěnovala vlastní příspěvek. I možná proto se mnozí domnívají, že se jen influencerka opět snažila přilákat pozornost. V současné době tak není jasné, zda šlo o skutečné zásnuby, nebo si dvojice ze svých fanoušků jen vystřelila. 

Poznali se ve vile

Lada a Kryštof se seznámili právě ve vile Like House, kam se rapper vydal i se zpěvákem Sebastianem Navrátilem na návštěvu. Mezi Ladou a Kryštofem to okamžitě zajiskřilo a jen o několik málo dní později influencerka zveřejnila video, na němž se na jednom z Kryštofových koncertů objímají a dávají si najevo velkou náklonnost. 

V současné době jsou na společné dovolené na Mallorce. Romantický pobyt u moře by možná byl ideální příležitostí k zásnubám, avšak skutečně by se teprve osmnáctiletá Lada po sotva dvou měsíční známosti hnala před oltář? Pravda o snubním prstýnku stále zůstává jen mezi nimi. Snad brzy fanouškům prozradí, jak to celé vlastně je. 

Podívejte se na nejlepší momenty z reality show Like House

Zdroj: TV Prima
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů