Šíp.deník.cz

Nevěrami se nenechá rozházet: Ceterová ukázala domácí pohodu s dětmi

4 fotografií 4
Lela Ceterová
Lela Ceterová
Zdroj: Profimedia
Lela Ceterová a Karlos Vémola drží stále při sobě, ačkoliv mají za sebou těžké chvíle Manželé se nedávno vrátili ze svatební cesty, kterou měsíce odkládali Lela Ceterová svému muži četné nevěry odpustila Ceterovou mateřství velice naplňuje, stejně jako moderování její nové show
Sdílej článek:

Lela Ceterová se na Instagramu pochlubila rozkošnou fotografií se svými dvěma dětmi. Manželka Karlose Vémoly se u snímku rozepsala o rodině i kariéře a poděkovala za všechno štěstí, které ji v životě potkalo. 

Lela Ceterová je pyšnou dvojnásobnou maminkou a netají se tím, že právě děti jsou pro ni vším. Dcera Lily a syn Rocky rostou jako z vody a Lela se na svém Instagramu pochlubila snímkem z rodinného alba a rozepsala se o svých aktuálních pocitech. 

"Miluju svůj život, jak je pestrobarevný. Věnuji se dětem a rodině, zároveň podnikám a buduji si svoji Lela show," píše manželka Karlose Vémoly. Lela je nadšená, že si nedávno našla práci na TV Barrandov, kde moderuje vlastní pořad a díky tomu se prý cítí velice užitečná.

"Je to krásný pocit být tak užitečná. A jsem velice šťastná a vděčná za vše, co v životě mám. Jděte si za svým snem," vzkázala silikonová blondýnka svým sledujícím. Ačkoliv nyní zažívá chvilky štěstí, ještě nedávno řešila Ceterová ve svém osobním životě obrovské trable. 

Karlos v Lela show

Lela Ceterová a Karlos Vémola mají za sebou velice turbulentní období. Dvojice měla minulý rok v létě okázalou veselku, pár týdnů po ní se ale provalila zápasníkova nevěra s mladou pornoherečkou Hanou Džurbanovou alias Rikou Fane.

Ta nebyla první a nejspíš ani poslední milenkou záletného Vémoly, Karlos ale dokázal doma své ženě vše vysvětlit a Lela mu jako vždy odpustila. Po překonané krizi na začátku ledna hrdličky odjely na odloženou svatební cestu do exotického ráje a vypadá to, že je mezi nimi opět vše zalité sluncem. 

Ceterová si dokonce před pár dny pozvala svého muže do Lela Show. "Dnes večer v mojí Lela show bude speciální host, a to můj manžel Karlos. Dozvíte se zajímavé věci, o kterých jste ještě nikdy neslyšeli," lákala dvojnásobná maminka televizní diváky na sociální síti. Nezbývá než manželům popřát mnoho štěstí i do budoucna a snad jim domácí pohoda vydrží. 

Lelu Ceterovou mateřství velmi naplňuje

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů