Šíp.deník.cz

Lela Ceterová po odchodu od Vémoly: Bolesti a nové operace!

Lela Ceterová už řekla dost nevěrám svého partnera Karlose Vémoly a odstěhovala se na Slovensko, kde začíná žít nový život. Expartnerka zápasníka přiznala, že plánuje i další změny a jednou z nich bude zmenšení prsou!

1 / 13
Lela Ceterová

Karlos Vémola a Lela Ceterová ještě nedávno tvořili rodinu, vztah ale nevydržel opakované nevěry záletného bijce a jeho partnerka se rozhodla vztah ukončit.

Od rozchodu uběhly necelé tři týdny a Lela si už plánuje nové začátky. Sledující si už nyní všímají změn, Ceterová totiž najednou začala tíhnout k přirozenějšímu vzhledu.

Vémola se netají tím, že miluje obří umělá prsa a silikonový vzhled ho velmi přitahuje a zamilovaná Lela se tomuto ideálu krásy snažila přiblížit co nejvíce. Jenže, už nyní některých rozhodnutí lituje a nejspíš by je podruhé ani neudělala!

Vémola si přál, aby Ceterová ještě svůj hrudník zvětšila!

Není tomu tak dávno, co Vémola prohlašoval, že by rád Ceterové její už tak obří ňadra nechal ještě více přifouknout! Tomu se ale Lela postavila!

"Karlos má rád všechno přehnané až do extrémů. Ale já už mám prsa na doraz k mé postavě. Rozhodně si nebudu kvůli žádnému muži ničit zdraví. Větší prsa by moje útlá záda už neunesla," napsala tehdy Ceterová na svůj Instagram.

Kvůli velikým implantátům už ale začaly Ceterové problémy se zády a extrémní bolesti ji nutí přemýšlet o zmenšení prsou! "Bolesti zad u mě přetrvávaly, už když jsem měla koronavirus. Tehdy jsem tomu ale nevěnovala pozornost, ale během stěhování se to ještě zhoršilo. Už jsem se objednala k fyzioterapeutovi. Uvidíme, jak se k mé léčbě vyjádří, podle něj zvážím, co dělat dál, prozradila kráska deníku Expres.cz.

Co se týče vztahu s Vémolou, vypadá to, že se mráčky pomalu rozpoušt a dvojice přichází na společnou řeč!

Ačkoliv byl rozchod bouřlivý, dvojice se prý kvůli dceři dohodne.

Ačkoliv to ještě nedávno vypadalo na bouřlivý rozchod, Ceterová se s Vémolou prý na péči o dceru domlouvá zatím naprosto v klidu, a nemá se svým ex problém!

"S Karlosem jsme se rozešli v dobrém. Máme přece malou krásnou dcerku a jsme dva rozumní lidé. Lili je ještě maličká a nemůže být bez maminky, ale vzájemné návštěvy budou," řekla Lela výše zmíněnému webu.

Ceterová dokonce hodila za hlavu i Zdenu Černou alias Lulu, která se na sebe snaží strhnout pozornost propíráním svého sexuálního románku s Vémolou v médiích. Poté co zápasník v Show Jana Krause nazval koštětem se ale stáhla, a naposledy ukazovala fanouškům na sociálních sítích, že se chystá proti Terminátorovi použít voodoo panenku. Vémolovi aktuálně nezbývá než doufat, že jeho milenka nemá na čáry talent!

Expartneři mají prý nyní klidný vztah.

Lela Ceterová Karlos VémolaZdroj: Profimedia

Lulu na Vémolovi trénuje voodoo!

Terminátor sice poměr zapírá, Černá má ale fotky z jeho koupelny!

Ceterová je šťastná maminka. I díky dceři rozchod zvládla s úsměvem.

Do budoucna si možná obří ňadra nechá zmenšit!

Vémola už jako malý miloval Pamelu Aderson. Své partnerky si vybírá podle jasného modelu.

Karlos VémolaZdroj: Profimedia

Zdroj: Jan Novák
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů