Šíp.deník.cz

Like House: První párty, první skandál! S kým prožil zadaný soutěžící noc?

30 fotografií 30
Like House/Datel/Barbora Stříteská/Nikol Martínková
Like House/Datel/Barbora Stříteská/Nikol Martínková
Zdroj: Instagram
Vila/Like house Vila/Like house Vila/Like house Vila/Like house
Sdílej článek:

Soutěžcí z reality show Like House strávili ve vile jeden jediný den a už bylo o čem mluvit. Partička influencerů se totiž pořádně odvázala a po první párty plné alkoholu se prý nebála ani intimnějších chvilek.

Podle webu Extra.cz se po večírku, který na přivítání ve vile proběhl, si začal zadaný soutěžící milostný poměr. Bulvárnímu webu to prozradil blízký zdroj, který nechce být jmenován.

Like House je nová reality show, ve které bylo sedm influencerů zavřených do vily, kde spolu musí nejen vycházet, ale také plnit nerůznější výzvy a úkoly. Diváci budou každý den sledovat jejich boj s ostatními lidmi v uzavřeném prostředí i osobní trápení, která je jistě také čekají. 

Influenceři budou sbírat lajky

O vítězi klání rozhodnou diváci, kteří bude influencery oceňovat lajky. Ten, který jich bude mít nejvíce, získá výhru půl miliónu korun. Štáb na nic nečekal, a už první den soutěžící pěkně zúkoloval. 

První výzvou bylo vyřešit, kdo kde bude spát. V celém domě se totiž nachází jen jedna postel. Nakonec ji získali dívku spolu s nejkontroverznějším soutěžícím Adamem. Zbytek spal na zemi nebo na rozkládacím gauči.

Dalším a rozhodně zajímavějším úkolem bylo podle obrázkových nápověd uhodnout jejich slavnější influencerské kolegy. S tím si lépe poradil tým tří soutěžících s nejvyšším počtem sledujících na Instagramu. Za odměnu pak dostl relax ve vířivce. Vtipné bylo, že v ní skončili dva kluci, kteří se mají nejméně rádi. Nakonec ale k žádnému problému v bublinkách nedošlo.

Nevázaný sex po první párty

Zato po večení párty se děly věci. Podle nejmenovaného zdroje, který má prý podle webu Extra.cz informaci ze samotného Like Housu, se urtrhl ze řetězu jeden ze zadaných mužů a oddal se vášnivého sexu s jednou ze soutěžících.

Datel se prý opil do němoty a neodolal svodům Báry, která je ale na rozdíl od něj bez závazků. U této reality show si můžete být jisti, že o podobné pikanterie nebude nouze. Vzhledem k tomu, že mají soutěžící mobily s přístupem na internet, nejden z nich se rád pochlubí zážitky z vily.

V instagramových komentářích pod fotkou pořadu se diváci k prvnímu dílu příliš nadšeně nevyjadřovali, prý to byla nuda. To jim tvůrci hned v druhém vyvrátili a pokud podobných párty s alkoholem bude více, jistě o zábavu a skandály nebude nouze.

Na druhý díl reality show Like House se podívejte ve videu:

https://www.youtube.com/watch?v=f2Q5CvEbMo4

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů