Šíp.deník.cz

První láska: Klip Lady z Like House je plný efektů, Kajumi hraje jejího ex!

32 fotografií 32
Like House/Adam Kajumi/Lada
Like House/Adam Kajumi/Lada
Zdroj: Instagram
Like House/Djany Like House/soutěžící Like House/soutěžící Like House/Djany
Sdílej článek:

První láska. Tak se jmenuje písnička, kterou nazpívala Lada z reality show Like House. Klip se natáčel ve vile, kde spolu influenceři bydlí a neobešlo se to bez rozbrojů. Nakonec v něm hrají kromě Lady ještě Adam Kajumi, Tomi a Jenis. Podívejte se sami, jak legračně to celé vypadá.

„V dnešním díle jste viděli, jak se dá za 15 minut vytvořit hudební videoklip. Ve videu jsem si zahrál Ladušky bývalého přítele, jak se vám líbí?“ napsal Kajumi na Instagram a odkazoval na jeden z předešlých dílů reality show Like House.

„Myslím, že tohle zůstane skvělou vzpomínkou na Like House,“ píše přímo u písničky, která má u některých fanoušků kupodivu úspěch. „Ladušku jsem nejdříve moc nemusela, ale teď… Každým dílem jsi lepší a lepší a tahle písnička se fakt povedla, je strašně dojemná,“ uvedl jeden z příznivců.

„Laduško, jsi šikovná holka, kterou nic nerozhodí a na tento videoklip jsem se těšila od začátku, co si řekla, že bude videoklip. Moc se ti to povedlo,“ píše další. Zdá se, že i když zpěv není úplně dobrý a klip je plný efektů, lidem se líbí.

Klip o první lásce má úspěch

Možná udělali ostatní účastníci chybu, že se natáčení nechtěli účastnit. Song je o jejím vztahu s bývalým přítelem a popisuje v něm hezké i špatné chvíle. Ne všichni soutěžící ale měli chuť se do natáčení klipu zapojit.

„Nerad se spojuju s věcma, který se mi nelíbí. Kdybych točil klip já a někdo mi řekl, že se s tím nechce spojovat, tak bych na něj netlačil a pochopil bych to, že tam nechce bejt,“ vysvětlil Marek. Laduška nejdříve o pomoc žádala všechny, pak ale usoudila, že chce mít v klipu jen ty skutečné přátele.

„Nerada bych předstírala nějaké přátelství. Když kamarádi nejsme, tak radši budu mít v klipu lidi, kteří se ke mně chovají hezky, než tam mít ty, kteří možná mají větší dosah, ale ve skutečnosti si na kamarády jenom hrajou,“ narážela Laduška na Marka, Maru a Barču.

Někteří se natáčení odmítli účastnit

Atmosféra ve vila tak opět zhoustla a špatná nálada dopadla i na Tomiho. „Už je mi na blití z toho, jak to tady je. Jak falešní lidi tady jsou, hrajou si na něco, co nejsou a pomlouvají se za zády. Už to prostě nezvládám, nebaví mě to. Těším se na víkend…“

Nutno podotknout, že už od prvního dílu děj není úplně pohádkový. Soutěžící se štvou proti sobě a nemají se příliš v lásce. Před kamerami jsou rozděleni na dvě skupinky a negativní atmosféra už nikoho nebaví. Možná už všichni doufají i v konec natáčení.

Zdroj: Youtube
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů