Šíp.deník.cz

Herec Pavel Liška NA POKRAJI SIL! Trojnásobný táta HAZARDUJE SE ZDRAVÍM!

Vypadá to, že je pro něj starání se o dvě dcery složitější, než sám předpokládal. Před pár týdny dokonce vystresovaný skončil na nemocničním lůžku. Opravdu má vše pod kontrolou nebo si to jen myslí?

1 / 10
Z herce se prý stala spíše taková žena v domácnosti.

Uznávaný herec, který šel z role do role, a zapsal se třeba jako automechanik z kultovního filmu Pupendo, si vše asi představoval jako Hurvínek válku. Vždycky snil o velké rodině, ale asi mu nikdo neřekl, že děti je nejen příjemné vytvářet, ale to starání se o ně už je podstatě horší.

Nechtěl, aby se jeho partnerka doma trápila, byla naštvaná, že musela zastavit rozjetou kariéru, tak see začal o holčičky víc starat herec, který poznává, jaké utrpení to občas pro ženy v domácnosti bývá.

Táta na plný úvazek?

Z herce se prý stala spíše taková žena v domácnosti.Zdroj: Profimedia.cz

„Je dobré si vyzkoušet aspoň střípek toho mateřství, co většinou zažívají jen mámy. Tak to příroda rozdala,“ řekl idnes.cz před dvěma lety Pavel Liška a nejspíše netušil, že vše okolo dvou dcer bude postupem čas a složitější a složitější. 

Nechat partnerku Barboru Polákovou pokračovat v rozjeté kariéře a tu svou pozastavit a věnovat se rodině, tak možná bylo rozhodnutí, kterého v poslední době Pavel lituje. Stopku mu navíc pomalu vystavuje i tělo.

Vyvíjí na sebe neskutečný nátlak

Z herce se prý stala spíše taková žena v domácnosti.Zdroj: Profimedia.cz

Hospitalizován byl prý kvůli zvýšenému tlaku, což způsob nadměrný stres. Pavel to bral ale s humorem a dokázal se nad tím i povznést na Instagramu, stejně tak i jeho kamarád Jan Revai a partnerka Barbora. 

„Pavle, já nevím, jestli je tohle dobrý? Vždyť promo už máme a běží to v pondělí, už to nemusíš takhle tlačit,“ vzkázal mu na začátku září, kdy vycházel jejich společný dokument. Od té doby sice uplynul nějaký čas, ale podle všeho to vypadá, že si Pavel nakládá více, než by měl. 

Rodina a zdraví na prvním místě

Z herce se prý stala spíše taková žena v domácnosti.Zdroj: Profimedia.cz

Sice je doma s dcerkami, ale snaží si nějak fungovat po pracovní stránce a skloubit to samozřejmě není vůbec snadné. Ještě navíc, když prý neumí vůbec využívat čas. „Jestli prokrastinuji? Včera jsem si zrovna hledal tohle slovo ve slovníku. Pořád něco oddalovat, a pak to udělat správně. To myslím, že dělám,“ řekl v rozhovoru pro irozhlas.cz a možná i tohle je důvod, proč je pak plný stresu.

Vše dělá tak nějak na poslední chvíli, pod tlakem a není divu, že se to jeho tělu nelíbí a tlak mu pak vyskakuje do astronomických výšin. Měl by si občas i odpočinout a nečekat až na na signály svého tělo. To pak totiž bývá pozdě. 

Herec by se měl radši trochu šetřit. Nejde všechno skloubit dohromady, i když by to samozřejmě přál. Ale v jeho obličeji už je poznat velká únava…

Z herce se prý stala spíše taková žena v domácnosti.Zdroj: Profimedia.cz

Chcete se o životě slavných dozvědět více? Pusťte si toto video:

Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů