Šip.deník.cz

Soutěžící v ohrožení? Do vily Love Island museli přijet hasiči

5 fotografií 5
Ve vile Love Island zasahovali hasiči.
Ve vile Love Island zasahovali hasiči.
Zdroj: TV Nova
V koruně palmy se totiž zachytil dron. Naštěstí tedy nešlo o nic vážného. Produkce jej sama nedokázala sundat. Vše se rychle vyřešilo.
Sdílej článek:

Unikátní reality show Love Island se konečně dočkala i své česko-slovenské verze a do vily na Kanárských ostrovech se nastěhovala desítka soutěžících, kteří se po dobu několika měsíců budou snažit najít svou drahou polovičku. Ještě před startem show se však tvůrci potýkali s velkým problémem. Na místě dokonce museli zasahovat hasiči. 

Na platformě Voyo odstartovala jedinečná interaktivní reality show Love Island, která dobyla celý svět. Jedna vila u moře na Kanárských ostrovech, jemný písek na pláži, osvěžující bazén, spalující slunce, večerní grilovačky nebo společné hry a úkoly - mladí lidé z České republiky a Slovenska mají nyní šanci zažít ty nejšťavnatější tři měsíce svého života, a jako třešničku na dortu získat lásku i úžasnou výhru. Diváci mohou navíc děj ve vile ovlivnit pomocí aplikace Love Island, kterou si mohou stáhnout už nyní.

Produkce musela volat hasiče

Deset soutěžících už je na místě a jejich život v luxusní vile pomalu začíná. Ještě před tím, než ovšem do vily dorazili, musela řešit produkce problém, který si vyžádal i zásah místního hasičského sboru. O co konkrétně šlo? Naštěstí se nejedlo o žádnou velkou tragédii ani o ničivý požár. Během natáčení záběrů se zachytil dron v palmě a problém byl na světě. Nikdo z přítomných ho totiž nebyl schopen sundat dolů, proto museli přistoupit k povolání hasičů.

Problém byl nakonec rychle vyřešen a natáčení tak již nic nebránilo. Ty nejzajímavější momenty však na soutěžící i diváky zatím čekají. Kdo si nakonec odnese pohádkovou výhru a najde životní lásku? A kdo nakonec odejde s prázdnou? 

Zdroj: TV Nova
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů