Šíp.deník.cz

Lucie Bílá jen kvete: S partnerem Radkem přišla razantní změna životního stylu

Jedna z nejznámějších českých zpěvaček Lucie Bílá kompletně přerovnala svůj život. Vedle svého svalnatého partnera Radka Filipiho totiž začala vsázet na zdravý životní styl a rozhodně jí to svědčí. Jakými změnami prošla?

1 / 9
Lucie Bílá

Říká se, že láska umí divy. Své o tom jistě ví i zpěvačka Lucie Bílá, která za posledních pár let udělala ve svém životě několik změn, a to hlavně těch týkajících se zdraví. Pozitivní vliv má na Lucii bezpochyby hlavně její přítel Radek, který je sám vyznavačem zdravého životního stylu a cvičení.


Lucka tak šla do sebe, začala hodně cvičit, dbát na kvalitní stravu a úplně vysadila alkohol. „Už dva roky napiji alkohol. Nic se nestalo, prosto to přišlo a já zjistila, že se umím skvěle bavit i bez alkoholu,” svěřila se webu blesk.cz.

Její partner na ni má skvělý vliv

Lucie Bílá a Radek FilipiZdroj: Profimedia

Zdravý životní styl je pro zpěvačku velmi důležitý. Vzhledem k tomu, že je stále na očích veřejnosti, je pro ni stěžejní vypadat dobře. „Piji hodně čisté vody a víc cvičím. Chodím na pás, zacvičím si v posilovně, ale nejraději mám posilovací cviky,” nechala se slyšet v rozhovoru pro blesk.cz.

Stejně tak promluvila o plastických operacích, které by ji mohly dopomoci k ještě mladšímu vzhledu. „Na mně je vidět, že mám své vrásky ráda. Nemám ráda kroky, ze kterých se nedá odejít. Takové ty nevratné. Mám z toho trošku respekt,” řekla pro blask.cz.

Estetickým zákrokům se vyhýbá

Estetickým zákrokům se tak zlatá slavice zatím brání. „Myslím, že jde vidět, na sobě nemám ještě nic přišitého,” smála se Lucie Bílá v rozhovoru pro super.cz. „Zatím jsem dovolila jen životu, aby v mém obličeji maloval. To ale neznamená, že jsem proti a nefandím těm, kteří na to mají. Já ale ne,” dodala ještě. 

Vyzkoušela si i ledovou lázeň, která má pozitivní vliv na tělo

Lucie Bílá vypadá úžasně

Lucie BíláZdroj: profimedia

S partnerem Radek Filipi tvoří krásný pár

Lucie BíláZdroj: Profimedia

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů