Šíp.deník.cz

Lucie Borhyová ukázala božské tělo ve Španělsku, jak se udržuje v kondici?

4 fotografií 4
Lucie Borhyová
Lucie Borhyová
Zdroj: Profimedia
Lucie Borhyová vypadá na svůj věk báječně. Moderátorka má dokonalou postavu, kterou ráda předvádí fanouškům na Instagramu. Borhyová si užila dovolenou ve Španělsku. Hvězda TV Nova z rok oslaví 45. narozeniny.
Sdílej článek:

Moderátorka Lucie Borhyová si užila dovolenou ve Španělsku, na své sociální sítě sdílela fanouškům jednu fotografii v plavkách za druhou, potěšila tak tím celou řadu svých sledujících. Půvabná blondýnka pobíhající v plavkách u průzračně modrého moře vypadala zkrátka fantasticky. 

Milovnice léta

Lucie do teplých krajin jezdí často, téměř celý rok si tak udržuje krásně opálenou postavu, tentokrát vyrazila ve společnosti svých dětí. „Naše prázdniny jsou vždycky nejvíc. Koupeme se celý den v moři, v bazénu, sportujeme, chodíme na zmrzky a na různé dobrůtky, hrajeme karty a také jezdíme na výlety a rádi poznáváme nová místa. Zkrátka kombinujeme válení se u moře s aktivnějším stylem dovolené,“ prozradila na svých sociálních sítích sledujícím. 

Pohybem k dokonalé postavě

Lucie Borhyová je důkazem toho, že věk je jen číslo. Čtyřiačtyřicetiletá maminka dvou dětí má výstavní postavu, není se čemu divit, že si tohle tělo hýčká mladší přítel Michal Smečka. Lucie na sebe ovšem práskla v rozhovoru pro Blesk pro ženy, že drastickým dietám rozhodně neholduje, za perfektní postavou stojí sport. "Jsem velký labužník. Moc ráda jím a vařím, život je o tom si užívat všeho, a to i co se týče jídla. A nejsem moc typ na diety. Proto mi nezbývá, než se hýbat." Disciplínu ve sportu si půvabná moderátorka drží i na dovolené. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů