Šíp.deník.cz

Tanečnice Lucie Hunčárová se dočkala: Po měsících odkládání se konečně vdala

4 fotografií 4
Lucie Hunčárová s manželem Filipem
Lucie Hunčárová s manželem Filipem
Zdroj: Profimedia
Tanečnice svatbu musela několikrát odložit. Lucie Hunčárová dříve tvořila pár s choreografem Janem Onderem. Randila i s Emanuelem Ridim.
Sdílej článek:

Půvabná tanečnice Lucie Hunčárová toužila po svatbě se svým partnerem Filipem několik dlouhých měsíců. Osud jim ale nepřál. Nejdříve museli sňatek dlouho odkládat kvůli covidu, když se následně zdálo, že nadešel ten správný čas, přišlo nepříjemné zranění. Své vytoužené „ano” si pak dvojice konečně řekla během posledního červnového víkendu. 

Lucie Hunčárová vstoupila do povědomí veřejnosti svou několikaletou účastí v taneční show StarDance …když hvězdy tančí, kde na tanečním parketu doprovázela několik známých osobností. Nyní krásná blondýnka prožívá chvíle obrovského štěstí. O víkendu se totiž po několika měsících odkladů konečně provdala za svého dlouholetého partnera Filipa. 

Pandemie a zranění

Dvojice se chtěla vzít už dávno, kvůli pandemii koronaviru ale nebyla svatba možná. Když se pak situace zlepšila natolik, že mohli Lucie a Filip konečně veselku uspořádat, přišel další problém. Vloni v srpnu se zamilovaná dvojice vydala na dovolenou do Řecka. „Poslední dovolená ve svobodném vztahu, teda stavu,” smála se tanečnice u snímku ze sluncem zalité krajiny. 

Jenže v Řecku si ošklivě poranila nohu a po návratu do Česka musela na operaci. Svatba tak byla opět odložena. Než se Lucie Hunčárová zotavila a s partnerem vybrali jiný termín, stihli ještě dovolenou v Dubaji. Ta už pak skutečně byla jejich poslední předsvatební dovolenou. 

Svatba jako řemen

Nyní se Lucie a Filip konečně dočkali a během posledního červnového víkendu si řekli své nejkrásnější „ano”. Tanečnice na Instagramu ve stories dokonce zveřejnila několik snímků a videí z nádherné svatby, ze kterých bylo patrné, že by novomanželé nemohli být ani šťastnější. 

Tanečnice Lucie Hunčárová v minulosti podle webu eXtra.cz tvořila pár například s choreografem Janem Onderem anebo s kuchařem Emanuelem Ridim, se kterým se seznámila právě během natáčení StarDance. Přestože se tehdy zdálo, že jsou pro sebe tanečnice a kuchař jako stvoření, po několika měsících vztah z širší veřejnosti neznámých důvodů krachl. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů