Šíp.deník.cz

Lucie Křížková je skoro dva roky bez manžela: Je to těžká a bolestivá zkouška

5 fotografií 5
David a Lucie Křížkovi
David a Lucie Křížkovi
Zdroj: Profimedia
Lucie Křížková chce na otce svých dvou dětí počkat, až se vrátí z vězení Lucie Křížková je už téměř dva roky bez svého manžela Moderátorka pořadu Sama doma věří, že manželovi zkrátí trest a brzy se shledají Jachtař doplatil na svou naivitu
Sdílej článek:

Lucie Křížková je už dlouhých dvacet měsíců sama se svými dvěma dětmi. Její manžel, jachtař David Křížek, by měl za podvody strávit za mřížemi celkem pět let. Krásná brunetka promluvila o tom, jak zvládá odloučení a kdo je jí v těžkých chvílích nejblíže.

Lucie Křížková zůstala ze dne na den bez svého milovaného manžela Davida. Dvojnásobná maminka se musí nyní starat o celou domácnost a uživit dvě ratolesti je mnohdy velice náročné.

"S partnerem po boku by to bylo samozřejmě jednodušší. Jako samoživitelka jsem občas vyčerpaná a smutná, že vše nezvládám tak, jak bych si představovala. Ale děti mi to dost ulehčují, protože jsou moc bezva," svěřila se Křížková v rozhovoru pro Blesk.

Moderátorka prý těžké období zvládá hlavně díky podpoře nejbližších a kamarádů. "Mám spoustu přátel, kteří teda nejsou úplně v mé blízkosti, ale vím, že kdybych je potřebovala, tak mi pomůžou. A mám samozřejmě maminku i skvělého bráchu, takže rodina funguje," říká Lucie ale přiznává, že odloučení s manželem je pro ni velice náročným životním obdobím.

Důvěřoval špatným lidem

"Je to těžká zkouška. Bolestivá. Ale máme naději, že to jednou může být stejně hezké jako dřív, a z obou stran je velká touha tuhle zkoušku zvládnout a vydržet," věří Lucie Křížková, která rozhodně neztrácí naději a už se nemůže dočkat shledání se svým milovaným mužem.

David Křížek si ve vězení odpykává pětiletý trest za napomáhání při tunelování kampeličky Metropolitní spořitelní družstvo.

Jachtař bohužel důvěřoval lidem, kteří si z něj dle jeho slov udělali bílého koně. Křížek podepisoval dokumenty, čím podle soudu dopomohl k úniku několika miliard. 

Lucie Křížková zůstala na výchovu svých dvou dětí sama

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů