Šíp.deník.cz

Lucie Šafářová se pochlubila rozkošným synem: Jako by z oka vypadl Plekancovi

5 fotografií 5
Tomáš Plekanec, Lucie Šafářová
Tomáš Plekanec, Lucie Šafářová
Zdroj: Profimedia
Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová si rodičovskou roli užívají naplno  Leontýnka se narodila slavným sportovcům pár dní před Vánoci v roce 2019 a letos k ní přibyl ještě bratříček Oliver Lucie Šafářová je na své soukromí opatrná Lucie Vondráčková si po rozvodu s Tomášem Plekancem zatím stálého partnera nenašla
Sdílej článek:

Lucie Šafářová se pochlubila na Instagramu fotkou svého tříměsíčního syna Olivera a chlapec svého slavného tatínka Tomáše Plekance rozhodně nezapře. Stejně jako jeho starší sestra Leontýnka, zdědil i Oliver po otci tmavé oči. 

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová přivítali druhého společného potomka na začátku května. Manželé spolu mají tříletou dceru Leontýnku a letos k ní přibyl mladší bráška Oliver.

"Malý bráška už je s námi! Vítej v té naší sportovní rodině Oliverku. Jsme moc šťastní, že tě máme," napsala pyšná dvojnásobná maminka na Instagram po příchodu z porodnice.

Šafářová a Plekanec doposud přidali pouze pár snímků nejmladšího člena jejich rodiny, v posledním příspěvku se ale Lucie konečně pochlubila svým rozkošným synkem. 

Celý tatínek

"Leontýnka už byla bez dudlíku, ale teď je často krade Oliverkovi," okomentovala Lucie Šafářová rozkošné snímky z rodinného alba. 

Na prvním drží tenistka syna na klíně a v druhém záběru mu Leontýnka krade z pusy dudlík, i když už sama jeden v puse má.

"Celý tatínek! Bože, ta podoba," komentují fanoušci, že je Oliver slavnému otci neuvěřitelně podobný. Hokejista má z předchozího manželství s Lucií Vondráčkovou ještě dva syny a všichni sourozenci si zatím báječně rozumí. "Tak doufám, že tahle partička zůstane stejnou partičkou napořád," okomentoval Plekanec  fotografii, kde se všechny jeho děti společně věnují nejmladšímu bráškovi. 

Oliver Plekanec je velice rozkošné miminko

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů