Šip.deník.cz

Vnadná misska Lucie Šlégrová šokuje: Svoje prsa jsem neměla ráda

4 fotografií 4
Lucie Šlégrová
Lucie Šlégrová
Zdroj: Profimedia
Lucie Šlégrová s manželem Jiřím Šlégrem. Lucie Šlégrová je naše nejvnadnější miss. Lucie našla štěstí u bývalého hokejisty. Lucie Šlégrová je bývalá vítězka krásy.
Sdílej článek:

Když se před šestnácti lety stala Miss České republiky, nezaujala jenom svojí krásou, ale také pořádně nadupaným dekoltem. Od té doby se v soutěži neumístila dívka, která by měla plnější křivky. Lucie Šlégrová, která tehdy vystupovala pod dívčím jménem Králová, přitom svoje poprsí dlouhou dobu považovala za přítěž.

Manželka bývalého hokejisty Jiřího Šlégra má dokonale štíhlou postavu a ňadra, která by jí mohla závidět snad každá žena. Jen málokoho by proto napadlo, že kdysi svoje poprsí nemohla ani vystát. 

Rychle jsem vyspěla

V době, kdy Lucie ještě dospívala, byla ze svých předností opravdu upřímně nešťastná. "Během jednoho roku jsem hrozně vyspěla, všude! Přibrala jsem a byla buclatá a hrozně jsem se tomu chtěla ubránit, protože se mi nelíbila velká prsa," vysvětlila Šlégrová v Blesku pro ženy.

Lucie tehdy trávila většinu času na baletním sále a měla pocit, že plnější vnady se k baletu zkrátka vůbec nehodí. "Strašně jsem tím trpěla, brečela jsem, chodila jsem shrbená a strašně jsem svoje prsa neměla ráda," přiznala po čase misska, jak prožívala dobu, kdy se jí začala měnit postava.

Sexy fotky v plavkách

Zatímco většina mladých dívek nosí podprsenky s vycpávkami, aby vypadaly co nejvyspělejší, Lucie to dělala přesně naopak. "Nosila jsem takovou tu lambadu," popsala Šlégrová spodní prádlo, které poprsí opticky zmenšuje.

Dneska se už nejvnadnější miss za svoje poprsí zřejmě nestydí. Před časem si Lucie dokonce založila profily na sociálních sítích, kde sdílí svoje sexy fotky v plavkách. Snad ani není potřeba dodávat, že za to od sledujících sklizí jeden pochvalný komentář za druhým.

Ať si na sebe Lucie vezme cokoli, vždycky vypadá prostě skvěle. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů