Šíp.deník.cz

Vztah s Vojnarem v ohrožení? Lucie Vondráčková si vyšla s jiným mužem

5 fotografií 5
Lucie Vondráčková a Petr Vojnar
Lucie Vondráčková a Petr Vojnar
Zdroj: Profimedia
Lucie Vondráčková se s Vojnarem už několik měsíců nikde neukázala Rozchod zatím ani jeden z dvojice oficiálně neoznámil Lucie Vondráčková a Petr Vojnar mají velice zvláštní vztah Zpěvačka si na noční vycházku zvolila jiný doprovod, než Vojnara
Sdílej článek:

Lucie Vondráčková sice údajně stále tvoří pár s Petrem Vojnarem, na veřejnosti se ale zpěvačka objevila po boku úplně jiného muže. Na noční pochůzky Prahou hvězda vyrazila v doprovodu herce a dabéra Gustava Bubníka.

Lucii Vondráčkovou nafotili fotografové Expresu na pražském Smíchově v doprovodu Gustava Bubníka.

Zpěvačka s hercem něco zapáleně řešila a ani jeden nevěnoval pozornost případným "čumilům", což se jim příliš nevyplatilo.

Podle svědků z restaurace na Andělu se měla Vondráčková s Bubníkem dokonce držet za ruce. Až poté, co vyšli z podniku ven, předstírali, že k sobě nepatří. Na následnou procházku si vybrali velice podivnou trasu od Nádražní ulice tmavým horním nábřežím, kde v tuto hodinu nepotkáte ani živáčka.

Nesmí vám uniknout

Dvakrát rozvedený, doma má malé dítě

Pokud by informace zmíněného webu byly pravdivé a Lucie Vondráčková zahořela láskou k Bubníkovi, radost z toho nejspíš nebude mít hercova aktuální partnerka.

Gustav Bubník je dvakrát rozvedený a už několik let tvoří pár s herečkou Lucií Rusiňákovou, se kterou má jedno dítě a další tři z předchozích manželství.

S Rušiňákovou navíc Bubník hraje v divadle a případná nevěra by mohla ohrozit i jejich pracovní vztahy.

Nesmí vám uniknout

Podivný vztah s Vojnarem

Lucie Vondráčková byla po rozvodu s Tomášem Plekancem několik let sama a prvního muže představila veřejnosti teprve minulý rok v létě.

Zpěvačce padl do oka její kolega Petr Vojnar, se kterým v té době natáčela videoklip, kde nechyběly žhavé líbací scény.

Naposledy se Vondráčková s Vojnarem ukázala ve společnosti před několika měsíci a od té doby se oba otázkám týkajících se jejich vztahu vyhýbají jako čert kříži.

Zpěvačka je ohledně svého soukromí tajemná

Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů