Šíp.deník.cz

Inspirace pro jiné ženy: Vondráčková odtajnila, jak to má s hledáním partnera

4 fotografií 4
Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia
S hokejistou Tomášem Plekancem má dva syny. Jejím posledním partnerem byl Petr Vojnar. Lucie Vondráčková vypadá perfektně. Tomáš Plekanec založil novou rodinu.
Sdílej článek:

Po rozchodu s moderátorem Petrem Vojnarem je Lucie Vondráčková opět nezadaná. Nedávno oslavila čtyřicáté druhé narozeniny, tento věk by jí díky mladistvému vzhledu jen málokdo hádal. O nápadníky tak jistě nemá zpěvačka nouzi.

Nikoho nehledá

Případní nápadníci z minulosti vědí, že jí nedělá žádný problém být sama. Na dotaz, jak to má s případným novým mužem, se vyjádřila jednoznačně. "To já nevím, ani tyhle věci nehledám. Prostě to nechávám plout a nikam nespěchám," nastínila Vondráčková. „Mně je nejlíp s mými syny. Jsem naprosto spokojená, je nám dobře a jsem ráda, že to takhle funguje, že člověk nemusí za každou cenu s někým být." Po rozvodu s Tomášem Plekancem byla hodně dlouho sama, než se na veřejnosti ukázala s Petrem Vojnarem. Jejich vztahu nedával téměř nikdo šanci, dle chování obou aktérů se nerozešli v dobrém. Vojnar se k bývalé partnerce vyjádřil dost chladně. „Už se k té akci nebudu vyjadřovat. Udělal jsem chybu, že jsem byl upřímný, takže raději budu mlčet,“ řekl pro Blesk k rozchodu s oblíbenou zpěvačkou.  

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout

Krásná žena

Popová zpěvačka se často ukazuje na společenských akcích, jejímu bezchybnému tělu sedí téměř každý model. Nedávno se ukázala na filmovém festivalu v šatech, které odhalily celý její dekolt. I když je povoláním zpěvačka a herečka a často září ve světlech reflektorů, zdůrazňuje, že je predevším matka. „Pro mě vůbec to, že tady dneska můžu být, je svátek. Zítra zase začne škola a kroužky, takže si nemohu dopřát, že bych tady byla každý den,“ svěřila se na festivalu Lucie. 

Osudový muž

Když si v roce 2011 brala hokejistu Tomáše Plekance, myslela, že je to láska na celý život. O tom, že je to její osudový muž, je přesvědčena stále. „Určitě, protože nám osud nadělil takhle v této konstelaci naše dva syny, takže si myslím, že to už nikdo nezmění." Nyní žije Tomáš Plekanec ve spokojeném vztahu s tenistkou Lucií Šafářovou. Sportovnímu páru se minulý týden narodilo druhé dítě, syn Oliver. „Teď, jak to sleduju, tak si k sobě Tomáš vybral správně, funguje to hezky a držím jim palce. Ničeho nelituji, protože to bylo hezkých osm let," dodává ke svému bývalému manželovi Lucie. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů