Šíp.deník.cz

Letos bude vše jinak! Lucie Vondráčková si pro fanoušky přichystala překvapení

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková v „koronavirové” době rozhodně nelení. Před časem vydala videoklip se zpěvákem Sámerem Issou, nyní se proměnila v andílka a po boku Mikuláše a čerta natáčela klip pro dětský projekt Kamarád Fído.

1 / 9
Lucie Vondráčková

Zatímco většina umělců si v současné době musí zvykat na přemíru volného času, zpěvačka Lucie Vondráčková si na nedostatek práce podle všeho stěžovat nemůže. Před nedávnem vydala novou desku s názvem Růže a k ní i videoklip k písni Vrať se. V něm se objevil i zpěvák Sámer Issa.

Není to ale všechno, co si pro své fanoušky přichystala. Teď se převlékla do kostýmu anděla a společně s čertem a Mikulášem natáčela videoklip pro dětský projekt Kamarád Fído. „Letos bude všechno asi jemně jinak, ale máme pro vás aspoň jedno mikulášské překvapení,” napsala zpěvačka na svém Facebooku. 

Lucie Vondráčková si pro fanoušky připravila mikulášské překvapení

Lucie VondráčkováZdroj: facebook.com/Lucie Vondráčková

Hodně pozitivních ohlasů sklidil i zmíněný videoklip k písni Vrať se, kterou Lucka nazpívala společně se zpěvákem a někdejším účastníkem pěvecké soutěže Česko hledá Superstar Sámerem Issou. Zpěvačka ovšem přiznala, že si Sámera ze Superstar tak docela nepamatuje. „Já tehdy neměla ani televizi, byla jsem těžký knihomol a téměř jsem bydlela v divadle. Ale vím, že spousta žen do něj byla tehdy zamilovaná. Zdálky jsem to postřehla,” nechala se před časem Lucie slyšet pro super.cz

Lucie Vondráčková se zkrátka snaží zůstávat v pohybu i během pandemie koronaviru. „V téhle době, kdy se moc netočí filmy, mě muzika plně obklopila,” dodala ještě zpěvačka. Ta nyní žije i s dětmi v České republice.

Lucie Vondráčková natočila videoklip se Sámerem Issou

Nedávno se zpěvačka v rozhovoru pro magazín Runaway Online rozpovídala o strachu z budoucnosti. „Negaci nevnímám. Spíš strach z toho, co bude a kdy to skončí. Jen se všichni trochu oklepali z jara, přišla další rána. Je mi nesmírně líto všech, kteří s první vlnou přišli o práci nebo svá podnikání, na kterém léta dřeli. A samozřejmě mi vadí, že jsou zavřené školy,” řekla tehdy.

A uzavření škol jí dělá dost možná vůbec ty největší starosti. „Středoškoláci to online vyučování zvládnou, ale prvňáčci u počítače nevydrží a ani se jim nedivím. Musí to být ohromně těžké i pro paní učitelky,” dodala ještě.

Videoklip má velký úspěch

Zdroj: Youtube

Lucie Vondráčková se děsí nejisté budoucnosti

Lucie VondráčkováZdroj: Profimedia

Podle ní není online výuka pro mladší žáky efektivní

Lucie VondráčkováZdroj: profimedia

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů