Šíp.deník.cz

Lucie Vondráčková a překvapení, co nikdo nečekal: Další miminko!

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: profimedia
Sdílej článek:

Lucie Vondráčková poslední dny vystrkuje růžky! Svému manželovi oznámila, že rozvod bude v Kanadě. To je pro ní samozřejmě výhodnější varianta, jelikož v Čechách mají s Plekancem předmanželskou smlouvu a nedostala by ani korunu. Zřejmě se tak rozhodla ve chvilce, kdy si hokejista pořídil novou rodinu, Lucie si uvědomila, že musí syny zajistit a není nutné hrát si na hrdinku. Kromě toho po vzoru manžela hodlá založit ještě jednu rodinu! Najde toho pravého?

Aktuálně jsou synové Vondráčkové u jejich otce. Děti tak tráví dovolenou s novou macechou, tetou Šafi, zpěvačka z toho moc nadšená není, což naznačila na svém Instagramu!

"Praha je královstvím koloběžek, je tu nádherně, co ale kluci?" Lucie tuto otázku položila záměrně, trochu si tím rýpla do svého manžela, který momentálně s dětmi a milenou tráví čas.

Vondráčková na nepřítomnost dětí už není zvyklá, přeci jen, poslední rok a půl na ně byla prakticky sama! Osamělost tak na ní bez přítomnosti synů padá velice rychle. Nebyla by to však Lucka, aby vše nezvládala s úsměvem na rtech, dobře si totiž uvědomuje, že má stále navrch!

Podpora fanoušků ji drží nad vodou

Lucie má v celém rozvodovém šílenství rozhodně lepší pozici, než Plekanec. Byl to on, kdo manželství ukončil a našel si milenku a aby toho nebylo málo, už s ní čeká i dítě.

Takový rychlý spád věcí nikdo nečekal, hokejista si totiž tímto velmi uškodí a Lucie si je toho vědoma. Proto si zatím starosti ohledně rozvodu nepřipouští a užívá si klidných prázdnin.

Jejím největším koníčkem je jízda na koloběžce, kterou už využívala jako dopravní prostředek v Kanadě. Krásná zpěvačka zatím nepředstavila veřejnosti žádného partnera, podle jejich posledních příspěvků to vypadá, že už v její srdci někdo zaplnil prázdné místo!

Zpěvačce to velice sluší!

Vondráčkové sice bude čtyřicet let, má však tajné přání stát se ještě jednou matkou! Tuto informaci nám prozradila její blízká kamarádka. "Ano je to pravda, Lucka by moc ráda měla ještě jedno miminko!"

Zda se však povede včas najít vhodného otce je zatím ve hvězdách. Zpěvačka ale poslední dny jen kvete a její videa které podbarvuje romantickými písněmi naznačují, že se možná už princ na bílém koni našel.

Lucie však na rozdíl od Plekance nechce před soudem své soukromí střeží a dokud nebude po rozvodu, rozhodně ze svého osobního života nehodlá dávat ven… 

Lucii se daří a vypadá skvěle

Sice si Lucie musela projít velmi nepříjemným obdobím, kdy jí Plekanec veřejně nasadil parohy a opustil ji i syny. Nyní je však jasným vítězem ona! Navíc se dá předpokládat, že od soudu odejde jako velmi bohatá paní!

Odhady na vyrovnání se pohybují ve stovkách milionů, není divu, že má zpěvačka úsměv na rtu, tuhle bitvu má předem vyhranou. Nezbývá už, než dotáhnout soudní tahanice a čeká ji nový pohádkový život.

Kdo však bude tím šťastným mužem po její boku je zatím veliká neznámá a nejspíš se to nějaký čas nedozvíme. Přejeme však Lucii, aby se její sen o třetím miminku vyplnil a po všech útrapách byla opět šťastná.

Plekanec nemá u soudu dobrou pozici. Opustil rodinu a našel si milenku, to mu hodně uškodí.

Chodil herec opravdu za milostnými hrátky do bytu Plekance?Zdroj: Profimedia.cz

Šafářová fakt, že je otce jejího dítěte stále ženatý příliš neřeší.

Lucie ŠafářováZdroj: instagram

Zdroj: Soňa Broulíková

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů