Šíp.deník.cz

Lucie Vondráčková a rozhodnutí, kterého stále lituje: Tohle Plekancovi neodpustí

Lucie Vondráčková před lety opustila vše, co měla ráda, včetně své rodiny a vydala se do Kanady, kde začínala od nuly. Pohádkový konec manželství se ale nekonal a Plekanec zpěvačku nakonec opustil. Po více než roce od rozchodu Vondráčková přiznala, že lituje spousty věcí, kterých se vzdala z lásky!

1 / 11
Lucie Vondráčková

Konec manželství Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance byl velice nečekaný. Navenek ideální manželství ze dne na den skončilo a nikdo nevěděl proč, hlavně Lucie!

Plekanec se totiž údajně tvářil, že je v jejich domácnosti velmi spokojený a pak najednou přišel s rozvodem! Pár týdnů na to oznámil svůj milenecký poměr s Lucií Šafářovou, čímž zasadil své ženě další nůž do srdce.

Vondráčkové se podařilo celou situaci ustát a ani jednou nedala najevo, jak moc ji odchod manžela zasáhl! Po mnoha měsících se ale ukazuje, že si zpěvačka ze vztahu s hokejistou odnesla nejeden šrám na duši!

Vondráčková své zklamání umí dobře skrývat.

Vondráčková je v Čechách braná hlavně jako zpěvačka, lidé si stále pamatují její staré hity, které vznikly v dobách, kdy byla Lucie ještě dítě. Jenže, ačkoliv je vděčná za úspěchy ve zpěvu, měla kdysi úplně jiné sny!

"Hrála jsem v divadle, na to všichni zapomněli! Vždycky jsem chtěla být herečka a byla jsem v tom opravdu dobrá," přiznala zpěvačka frustraci ze zmařené kariéry.

"V šestnácti jsem hrála Shakespeara, srdce mě táhlo na hereckou školu. Měla jsem veliké štěstí na role. Pak jsem si ale ke třicátým narozeninám nadělila dárek. Odjezd do Kanady!" vzpomíná na své herecké začátky Vondráčková a jedním dechem dodává, že vyměnila lásku za kariéru!!!

Tomáš odchodem od rodiny a novou milenkou všechny překvapil. 

"Odjela jsem za láskou. Všechny divadelní věci jsem ukončila. Člověk nemůže mít vše, já jsem si vybrala lásku," prozradila Vondráčková smutným hlasem a naznačila, že by se dnes nejspíš rozhodla jinak.

Nálepka zpěvačky jí vadí čím dál více a ráda by se k divadlu opět vrátila! "Já se teď rozhodně chci vrátit k divadlu, to je aktuálně můj plán." 
Vondráčková skutečně poslední roky nevyvíjela žádnou aktivitu v hudebním světě a snažila se co nejvíce účinkovat v různých snímcích.

Bohužel ani The perfect kiss, ani Léto s gentlemanem nepatří zrovna k vydařeným filmům, což si Lucie sama uvědomuje, tvrdí, že měla smůlu s výběrem rolí. Později ztvárnila ještě hlavní roli ve filmu Beyond Her Lens, který už byl mnohem lépe přijat veřejností a dokonce získal několik ocenění! Nejen proto se Vondráčková rozhodla, že od svých snů jen tak neustoupí!

"Bůh nám sesílá jen to, co uneseme," tvrdí Vondráčková.

I přes všechny překážky, které život Vondráčkové připravil, ona vše bere až s neskutečným nadhledem! "Jeden kamarád mi řekl, že nám zeshora Bůh sesílá pouze to, co uneseme! Přijde mi, že já jsem zrovna dostala poměrně velikou dávku toho, co jsem musela snést!" tvrdí zpěvačka.

Lucie o sobě říká, že je životní optimista a snaží se vidět sklenici z půlky plnou a ne prázdnou! Díky tomu se jí daří překonat nejtěžší období v životě a usmívat se u toho! Vloni vydala desku, na kterou je pyšná, uvědomuje si ale, že musí se vším začít od nuly.

Svou kariéru herečky vdávat nehodlá a naopak chce udělat maximum, aby se dostala zpět na divadelní prkna a navázala na úspěchy, které kdysi obětovala kvůli lásce…

Zpěvačka je známá svým nakažlivým úsměvem.

Šafářové nevadilo, že je Plekanec ženatý a má dvě děti, stejně s ním otěhotněla.

Zdroj: Soňa Broulíková
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů