Šíp.deník.cz

Lucie Vondráčková dostala ránu pod pás, v divadle ji připravili o práci

21 fotografií 21
Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia
Lucie Vondráčková Zpěvačka Lucie Vondráčková vypadá jako stydlivost sama. Nikdy ze svého těla nechce ukazovat více, než je potřeba. Ale poslední dobou se začala předvádět v jednom výstřihu vedle druhého. Po celou svou kariéru byla zpěvačka Lucie Vondráčková spíš jako svatost sama. Nikdy nenosila odvážné modely, své tělo zahalovala, žádné skandály neprováděla a místo večírků chodila do divadel či si doma četla a vzdělávala se. Lucie Vondráčková už je nějaký čas sama. Od chvilky, kdy Tomáš Plekanec oznámil, že s jejich vztahem je konec, věnuje se zpěvačka více péči o syny, než hledání nové lásky. Proč se uzavřela do sebe?
Sdílej článek:

Lucie Vondráčková si myslela, že se jí po návratu do Čech bude dařit. Pozvolna začala budovat zázemí pro své dva syny Matyáše a Adama a pochopitelně využívala i četných pracovních nabídek. Chvíli to vypadalo, že se z ní stala workoholička. Nyní musí nedobrovolně zvolnit, jelikož o práci přišla.

Zpěvačka je jako tryskomyš. Jedna práce jí nestačí. Musí jich mít vždycky víc. Když pak náhodou o nějakou přijde, není to taková katastrofa. Momentálně měla Vondráčková hrát královnu Alžbětu v Shakespearově dramatu Richard III.

O roli ovšem přišla. Sama byla překvapená, jelikož k uvedení hry proběhla i tisková konference. Vše nakonec krachlo, ještě než se začalo zkoušet.

„Od začátku v divadle panovaly zmatky v produkci, byly neustálé dohady. Prostě pravá ruka nevěděla, co dělá levá. Tak od toho postupně herci začali odstupovat, první byl Milan Enčev, který měl hrát hlavní roli, pak Vanda Hybnerová a přidali se další,“ řekl Blesku zdroj z divadla Radka Brzobohatého.

Vondráčková se na novou roli těšila

„Bohužel zkoušky se už nedaly dohromady, všichni oprašují a zkouší, a tak bychom měli málo zkoušek. Tak se to posunulo,“ uvedl Milan Enčev.

„Moc se na to těšila, po dlouhé době divadelní role a hned královna. Bohužel z toho sešlo,“ dodal její herecký kolega. Naštěstí nepřišla i o další nasmlouvané kšefty jako jsou dabingy tří seriálů. Její písnička Dej si cíl navíc slaví úspěch.

Jediné, co jí chybí ke štěstí, je partner, o kterého by se mohla opřít. Po rozvodu s Plekancem pořád ne a ne narazit na toho pravého. Měla sice spoustu mužských kolegů při zpívání duetů, ale s nikým jí nepřeskočila jiskra.

Ke štěstí jí chybí partner

„Rozhovory moc nedávám a o soukromí nemluvím, ale chci, abyste to věděli vy. Už tři roky jsem single. Mám doma své dva kluky a je nám fajn. Pokud by se objevil někdo, kdo tuhle naši rodinnou láskodynamiku změní, tak se o ten pocit s vámi ráda podělím,“ napsala na sociální sítě Vondráčková.

Rozvod s Plekancem ji zřejmě natolik emočně vyčerpal, že si na dalšího pana osudového ráda počká. To hokejista žije ve spokojeném vztahu s bývalou profesionální tenistkou Lucií Šafářovou, se kterou vychovává dceru Leontýnku.

Zdroj: Youtube
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů