Šíp.deník.cz

Lucie Vondráčková v koncích: Kolem Tomáše Plekance se točí SEXY ŽENA!

Zpěvačka Lucie Vondráčková je sice krásná s dokonalou postavou a pozitivní energií, ale když si brala hokejového hezouna, asi si neuvědomovala, že ji čeká každodenní stres z početného klubu fanynek. Když se jí podařilo tuto skutečnost překousnout, objevila se další dost nebezpečná žena, která jí chce manžela ukrást! Jak se s tím zpěvačka vyrovná?

1 / 17
Lucka s Tomášem působí jako zamilovaní školáci.

Lucie se snaží usmívat na všechny strany, ale možná jí zas tak do smíchu vůbec není.

Vedle Ewy Farne s odhaleným výstřihem byla na party za jeptišku.Zdroj: Profimedia.cz

Hokejista Tomáš Plekanec je nejen pohledný a úspěšný muž, ale v Kanadě je pro fanoušky doslova modlou. A nejde jen o jeho hokejové úspěchy, ale dost ženy přitahuje i tím, jaký balík vydělává. To je pro mnohé lačné fanynky doslova afrodiziakem.

Lucie se snažila být vždycky nad věcí, neřešila to, jak je Tomáš pořád v obležení žen, ale teď musí čelit krásce úplně jiného kalibru.

Druhé šaty na afterparty už byly o dost decentnější.Zdroj: Profimedia.cz

Bohužel, už když si hokejistu úspěšná zpěvačka brala za muže, musela tušit, že se možná jednou užárlí. Sice sama tvrdí, že tohle ji nechává chladnou, ale koho by to nerozčilovalo, kdyby se kolem manžela točily davy roztoužených žen?

Práce drží zpěvačku nad vodou. To, že na ní v Česku nezapomněli a stáli ji tu mají rádi.

Lucie přijela z Kanady, aby si převzala bronzového Slavíka.Zdroj: Profimedia.cz

Nakonec se asi smířila s tím, že jí bude užírat to, kde zrovna Tomáš je a s kým. Snaží se mu věřit, být tolerantní a nedělat hysterické scény. Jenže najednou se objevila žena, které dokonce nosí jeho příjmení!

Věděla o ní Lucka, nebo to byla pro ni novinka?

Tyhle šaty nejsou rozhodně pro stydlíny.Zdroj: Profimedia.cz

Z nositelky stejného příjmení je prý už by Lucka dost nervózní. Chce tím snad Tomášova fanynka něco říct? Nebo je to jen její zbožné přání stát po boku úspěšného hokejisty místo Lucie? Neměla by to Lucka brát na lehkou váhu. Takové hodně roztoužené holky mohou i rozbít fungující manželství.

Na oko vypadají jako spokojený pár, ale už před časem Lucka přiznala, že toho mezi sebou moc nenamluví.

Lucie si chce manžela udržet za každou cenu.Zdroj: Profimedia.cz

Když si dá nějaká dívčina do hlavy, že prostě Plekance uloví, občas jde i přes mrtvoly. Je jí jedno, že má manželku, dvě malé děti, prostě ona chce být ta na výsluní a je jí fuk, že tím někomu ublíží. To bude zkouška nervů, jestli Lucie nepraští do stolu a neřekne dost.

I žárlivost má své meze. A Lucie by určitě nechtěla, aby vztah s hokejistou neohrozila výchovu milovaných synů.

Je to krásný pár, ale nemá Tomáš moc vysoké nároky?Zdroj: Profimedia.cz

Teď, když se Tomáš odstěhoval z milovaného Montrealu od rodiny, je to s tou důvěrou o dost těžší. Udrží Lucie napjaté nervy, nebo nakonec i se syny uteče do Čech se vyplakat na rameno svým nejbližším? Přeci jen v Česku se cítí jistější a milovanější.

Pokaždé, když to jen trochu jde, utíká do rodného města, kde má své milující. Na ty se může kdykoliv obrátit o radu a pomoc.

Vypadá jako panenka.Zdroj: Profimedia.cz

Snaží se tu lačnou fanynku z Kanady, která se nazývá Plekanec, nerešit, ale i když není žárlivý typ, musí to v ní pořádně hlodat. Takový ten malinký červíček, který nechce dát pokoj. Teď je hlavně na Tomášovi, jestli miluje svou ženu natolik, že by jí nebyl schopen podvést ani s tou nejkrásnější holkou.

Vypadá to na test manželství, jestli i takovou překážku, jako je lačná zlatokopka, dokáže ustát. Snad Lucce nezmizí úsměv z tváře…

Postupem času vypadá lépe a lépe.Zdroj: Profimedia.cz

Více zajímavostí ze života celebrit se dozvíte v tomto videu:

Zdroj: šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů