Šíp.deník.cz

Lucie Vondráčková dost možná prožije velmi smutné svátky: Sama bez dětí!

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková má se svým bývalým manželem Tomášem Plekancem syny ve střídavé péči. Proto se nabízí otázka, s kým budou chlapci trávit vánoční svátky. A vzhledem k tomu, že si syny střídají co čtrnáct dní, je velké riziko toho, že budou vánoční svátky trávit právě s tatínkem.

1 / 9
Lucie Vondráčková

V letošním roce se po dlouhých sporech konečně bývalý manželé Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec rozvedli. Předmětem rozvodu nebylo jen finanční vyrovnání, ale také způsob střídání péče o jejich dva syny Matyáše a Adama. Ti mezi rodiči „pendlují” co čtrnáct dní. 

„Když máme ještě kluky, což máme vždycky půlku měsíce, tak nás to zaměstnává takovým způsobem…,” svěřila se Lucie Šafářová, stávající partnerka Tomáše Plekance, v podcastu tenistky Barbory Strýcové s názvem U Baru. Vzhledem k tomu, jakým způsobem tedy střídavá péče probíhá, je více než jasné, že budou muset rodiče probrat, jak budou vypadat vánoční svátky. U koho je budou děti trávit?

Užije si Lucie během Vánoc svých dvou synů?

Lucie VondráčkováZdroj: profimedia

Vánoce však nejdou zdaleka tím jediným, nad čím populární herečka a zpěvačka přemýšlí. V nedávné době se nechala v rozhovoru pro Runway Online slyšet, z čeho má velký strach. „Negaci nevnímám. Spíš strach z toho, co bude a kdy to skončí. Jen se všichni oklepali z jara, přišla další rána. Je mi nesmírně líto všech, kteří s první i druhou vlnou přišli o práci nebo svá podnikání, na kterém léta dřeli. A samozřejmě mi vadí, že jsou zavřené školy,” postěžovala si Lucie na současnou situaci s pandemií koronaviru.

A prozradila, že i uzavření škol jí dělá velké starosti. „Středoškoláci to online vyučování zvládnou, ale prvňáčci u počítače nevydrží a ani se jim nedivím. Psaní a čtení je základ a o vztah k učení teď děti přicházejí,” dodala ještě.

Lucie Vondráčková se děsí budoucnosti

Lucie VondráčkováZdroj: Profimedia

Poslední dva roky Lucie Vondráčková strávila upravováním celého svého života. Po rozvodu s Tomášem Plekancem se po dlouhých sedmi letech musela vrátit z Kanady do Čech a začít od nuly. Nedávno si koupila dvojdomek, ve kterém se snaží vytvořit ideální prostředí pro své syny, což se jí zatím daří na výbornou. 

Snad si tedy zpěvačka užije Vánoce a svátky ve společnosti svých dvou synů a nebude muset řešit žádné nepříjemnosti. 

Lucie Vondráčková nazpívala duet se Sámerem Issou

Podílela se i na tvorbě písně pro děti

Své děti nadevše miluje

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů