Šip.deník.cz

Ježek i slečna ležérní: Přehled nejbizarnějších účesů Lucie Vondráčkové

21 fotografií 21
Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia
Lucie Vondráčková Zpěvačka Lucie Vondráčková vypadá jako stydlivost sama. Nikdy ze svého těla nechce ukazovat více, než je potřeba. Ale poslední dobou se začala předvádět v jednom výstřihu vedle druhého. Po celou svou kariéru byla zpěvačka Lucie Vondráčková spíš jako svatost sama. Nikdy nenosila odvážné modely, své tělo zahalovala, žádné skandály neprováděla a místo večírků chodila do divadel či si doma četla a vzdělávala se. Lucie Vondráčková už je nějaký čas sama. Od chvilky, kdy Tomáš Plekanec oznámil, že s jejich vztahem je konec, věnuje se zpěvačka více péči o syny, než hledání nové lásky. Proč se uzavřela do sebe?
Sdílej článek:

Lucie Vondráčková zpívala už od dětství. Chvíli trvalo než se našla a rozhodla se pro jednu image. Za svoji kariéru tak vystřídala nespočet účesů a některé opravdu stojí za to.

Chvíli měla zpěvačka krátké vlasy a nebála se s nimi experimentovat. V roce 2005 nápadně připomínala ježka, když si vlasy tupírovala nahoru. O dva roky později už z nich dělala jednu ležérní vlnu, kterou si elegantně přilepila na čelo.

V dětství se nebála zaplétaných copánků. Když se proměnila v ženu, začala nosit střídmější účesy. Jemně zvlněné vlasy toho nejobyčejnějšího střihu nosí dodnes. Ví, že délka po ramena jí sluší nejvíce. Tu nosila, když potkala Plekance.

Velmi jednoduchý účes zvolila i na svatbu. I když byl obřad velmi romantický, vztah jim nevyšel. Vondráčková má s Plekancem dva syny – Matyáše a Adama. Oba tatínka vídají, ale jinak žijí s Vondráčkovou v nově pořízeném domě v pražské Libuši. Tak koupila domy rovnou dva, ale jen v jednom má zázemí.

S šílenými účesy skončila už před svatbou

Koupit si je mohla dovolit z jednoho prostého důvodu. Po rozvodu zůstal Vondráčkové luxusní byt na Kavčích horách. Ten následně prodala a inkasovala za něj 28 a půl milionu korun. Za 24 milionů posléze koupila dva domy.

Je zřejmé, že peníze jí proudí z kapsy jejího exmanžela, který má peněz víc než dost. Hokejista už v minulosti částečně dotoval film The perfect kiss, kde Vondráčková hraje. Zoufale neúspěšný snímek měl připomínat americkou komedii. Odehrává se Kanadě a zpěvačka tam má hlavní roli.

Plekanec na to režisérce Adamcové půjčil 3, 4 milionu korun. Má tedy obrovský podíl na tom, že tahle nepovedená romance spatřila světlo světa. Dá se předpokládat, že Vondráčková vydělá víc hudbou, která je jejímu srdci asi bližší než herectví. Nedávno však dostala dvě nabídky do seriálů, ze kterých mohla mít opravdu hodně peněz.

Koupila si domy za desítky milionů

„Asi před půl rokem Lucce dala produkce nabídku, s díky ale odmítla,“ řekl portálu eXtra zdroj ze seriálu Slunečná. Na Nově to bylo stejné. „Chtěli jsme ji do Ordinace, ale prý nemá kvůli dětem na tak náročný projekt čas,“ uvedl zaměstnanec Novy.

Lucie se chce zkrátka věnovat hlavně synům. „Mám dva syny, o které se starám. Jsem s nimi na každé školní akci každý večer, každé ráno. Jsem taková máma závislačka. A to mi teď naprosto stačí,“ řekla Lucie webu expres.cz.

V současné době ji kromě dětí zaměstnává hlavně natáčení klipů. Nejnovější, který vyšel, je k písni Růže. „Díky všem na zámku v Mikulově. Natáčení videoklipu Růže, šaty jsou od Dominiky Sedláčkové,“ napsala ke snímku, kde se natáčelo. Zajímavostí je, že se v něm vdává. Chce snad znovu říct někomu sladké ano?

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů