Šíp.deník.cz

Nová láska? Lucie Vondráčková se podezřele usmívá jen vedle jednoho muže

Po rozvodu s Tomášem Plekancem se Lucie Vondráčková tváří, jako že je pořád single. Skutečnost je ale dost možná jiná. Poslední dobou má totiž mnoho společných fotek se známým mladíkem, vedle kterého se usmívá jako malá holka. Narazila snad konečně na toho pravého?

1 / 10
Lucie Vondráčková

Stesk a smutek. Tak přesně takové emoce by člověk čekal od Lucie Vondráčkové. Smůla se jí poslední dobou lepila na paty. Musela se odstěhovat ze svojí milované Kanady a zůstala sama na dva syny – Matyáše a Adama. Možná se na ni ale konečně usmálo štěstí.

Čím dál častěji se totiž objevuje po boku Juliána Záhorovského, vedle kterého se usmívá jako měsíček na hnoji. Fanoušci si dokonce přejí, aby pouhé zdání bylo skutečností. „Moc vám to spolu sluší. Byli byste nádherný pár,“ píší.

Že by jim to spolu slušelo, co?

Lucie je ale nejspíše zklame. Zpěvák, který je známý ze SuperStar, je jen její kamarád a pojí je zejména spolupráce. Nedávno spolu totiž nazpívali duet Umřu s tebou, který je mezi jejími příznivci oblíbený hlavně kvůli hlubokému textu.

K písni Umřu s tebou patří i nádherný videoklip

Julián je tak jistě rád, že vzkřísil svoji zašlou slávu a to, že se mu Lucie líbí, by jistě nepopřel. Nejen, že je schopná matka dvou synů, ale je i úspěšná zpěvačka, která vypadá na svůj věk zatraceně dobře. Kdo by ji snad chtěl litovat, že je sama, nemusí.

Užijí si spolu spoustu legrace

Nejspíše je tak dobrovolně, jelikož si ze zástupu mužů může vybírat. Bolavou duši má po rozvodu s Tomášem Plekancem zahojenou, takže single životu dává nyní prostě jenom přednost. Legendární hokejista má rodičovské povinnosti nejen ke svým synům, ale i k dceři Leontýnce, kterou má s tenistkou Lucií Šafářovou.

Lucie je krásná žena

Zda se Lucie Vondráčková do budoucna rozhodne také ještě pro jednoho potomka, je ve hvězdách. S Juliánem ho mít ale nejspíše opravdu nebude.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů