Šíp.deník.cz

Lucie Vondráčková o vztazích: "Nikoho nehledám! Stále to necítím!"

Lucie Vondráčková už je více než dva roky sama a zatím to nevypadá, že by našla spřízněnou duši. Není to však nedostatkem nápadníků, zpěvačka prý na vztah stále není připravená!

1 / 12
Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčkové ještě poměrně nedávno žila po boku Tomáše Plekance v Kanadě spokojený rodinný život, to se ale ze dne na den změnilo!

Plekanec si nečekaně sbalil kufry a rozhodl se od zpěvačky a dvou synů odejít. Krátce po veřejném oznámení rozchodu navíc hokejista přiznal poměr s Lucií Šafářovou, což opět vyvolalo mediální rozruch.

Vondráčková se musela na povel soudu odstěhovat do Čech a začít úplně od nuly. Proč ale odmítá po více jak dvou letech hledat nového partnera? Odpověď vás překvapí!

Odchod Plekance byl pro Vondráčkovou bolestivý, potřebuje prý ještě čas.

Jenže Lucie se chtěla také seberealizovat, nedokázala být jen ta žena v domácnosti. Až nakonec jeho srdce zahořelo láskou jinde a byl konec idylickému manželství.Zdroj: Profimedia.cz

Tomáš Plekanec to s novou partnerkou Lucií Šafářovou vzal hopem a dnes spolu mají již roční dceru Leontýnku, Lucie Vondráčková se na nový vztah stále necítí!

Na otázku deníku Blesk, zda vůbec partnera hledá, odpověděla velmi rezolutně. "Ne, nevidím žádný vztah v budoucí době. Já nikoho nehledám, takže ne," bránila se zpěvačka!

Vondráčková argumentuje tím, že ačkoliv jí okolí neustále hledá nového partnera, pro ni ještě nepřišel ten správný čas!

Tomáš Plekanec rozhodně na nic nečekal! Se Šafářovou vychovává dceru a plánují svatbu!

Tomáš Plekanec Lucie ŠafářováZdroj: Profimedia

"Mě je dobře, překvapuje mě, že mi pořád mi někdo někoho hledá, ale si myslím, že člověk někdy potřebuje být sám. Zvlášť po dlouhodobém vztahu necítím, že bych měla jít hned do dalšího vztahu," řekla Lucie Vondráčková výše zmíněnému webu.

Ačkoliv od odchodu jejího manžela uběhlo už více než dva roky, zpěvačka prý na randění stále není připravená.

Tomáš Plekanec má ale na věc evidentně jiný názor. Svou partnerku Lucii Šafářovou totiž nedávno požádal o ruku a plánuje druhou svatbu! Tak snad se časem poštěstí i Vondráčkové najít toho pravého, držíme palce!

Tomáš Plekanec na svou exmanželku rychle zapomněl.

Tomáš Plekanec Lucie ŠafářováZdroj: Profimedia

Na nový vztah se zpěvačka zatím necítí.

Lucie VondráčkováZdroj: Profimedia

Rozvod už mají oficiálně za sebou.

Po měsících strašného stresu, dohadování, praní špinavého prádla na veřejnosti a vzájemných urážek zakončených soudem se konečně blýská na lepší časy.Zdroj: Profimedia.cz

I bez muže se prý cítí skvěle!

'Máte úžasná videa z Montrealu, jen by jich mohlo být více. Jsme s vámi,“ připojují se ostatní.Fanouškovskou základnu má velikou a jistě jí hodně pomáhá.Zdroj: Profimedia.cz

Lucie Šafářová bude brzy druhou nevěstou Tomáše Plekance!

Že je Šafářová bere jako součást svého partnera, naznačila fotkou, jak fandí společně českým hokejistům, kterou doplnila i hashtagem 'myboys', tedy moji kluci.Zdroj: Profimedia.cz

Zdroj: FTV Prima
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů