Šíp.deník.cz

Vondráčková a Polívka se dočkali velké podpory: Lidé jejich vztahu fandí

5 fotografií 5
Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia
Lucie Vondráčková naposledy randila loni s moderátorem Petrem Vojnarem Dvojnásobná maminka je po uši zamilovaná do o generaci mladšího zápasníka MMA Vondráčková své soukromí nerada komentuje Zpěvačka se k Polívkovi zatím nechce vyjadřovat, jelikož spolu randí teprve krátce
Sdílej článek:

Fanoušci Lucie Vondráčkové jsou radostí bez sebe. Po nevydařeném vztahu s Petrem Vojnarem je totiž opět zamilovaná a září štěstím. Jejím novým partnerem má být podle informací kafe.cz mladý MMA zápasník Zdeněk Polívka. A příznivci Vondráčkové jsou z něj nadšení. 

Od doby, kdy se Lucie Vondráčková rozvedla s Tomášem Plekancem, na muže moc velké štěstí neměla. Po dlouhé době samoty se pak v loňském roce dala dohromady s moderátorem Petrem Vojnarem, jenže vztah po několika měsících krachnul. Zpěvačka se ale ze singl života nijak nehroutila a brala věci tak, jak jsou. V současné době už ale prý sama není a užívá si náruč čtyřiadvacetiletého MMA zápasníka Zdeňka Polívky. 

Lásku neskrývají

Přestože pár svou lásku do světa oficiálně ještě nevykřičel, ve společnosti ji nijak netají. „Na akci v Dobříši dorazila Lucie se Zdeňkem ruku v ruce. Celý večer se od sebe nehnuli a pusinkovali se, i když věděli, že je někdo může třeba vyfotit. Byli spolu takhle i v Brně,” uvedl pro kafe.cz zdroj z okolí páru. Na jedné akci se pak dokonce společně vyfotili a snímek zápasník umístil na svůj Instagram. 

„Děkujeme za výborný galavečer, který se moc povedl. Není dnes jednoduché pořádat hezké turnaje, ale věřím, že příští rok se vidíme znovu,” uvedl Polívka ke snímku, na kterém je zvěčněn i s několika přáteli a tiskne se ke zpěvačce. Redakce kafe.cz Vondráčkovou i Polívku kontaktovala, ani jeden se ale ke svému soukromí nechtěl vyjadřovat. 

Ať vám to vyjde!

Fanoušci zpěvačky jsou z jejího nového objevu podle všeho nadšení a přejí jí štěstí. „Ať vám to vyjde!” napsala pod snímek jedna z komentujících. „Super, vypadáte s Luckou oba šťastně a i kdyby váš vztah trval rok, dva, nebo jen na chvíli, tak si jej užívejte s láskou a radostí,” přidala se další. Na druhou stranu, ne všichni ale měli takovou radost. „Chudák, zase šlápla vedle,” povzdechla si jedna z dam. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů