Šíp.deník.cz

Luděk Sobota po OPERACI: Neuvěříte, co už provádí po těžkém zákroku!

15 fotografií 15
Luděk Sobota s manželkou Adrianou
Luděk Sobota s manželkou Adrianou
Zdroj: Herminapress.cz
Luděk Sobota podstoupil náročnou operaci. Luděk Sobota se ženou Adrianou Luděk Sobota s manželkou Luděk Sobota
Sdílej článek:

Luděk Sobota (73) byl až donedávna známým hypochondrem. Pak už ale opravdu musel pod kudlu a rozhodně nešlo o nic jednoduchého. Jeho manželka teď ale prozradila, že odpočinek zrovna není jeho největším přítelem. 

Herec má za sebou ne zrovna příjemné období. Před nedávnem se podrobil v pražské nemocnici Na Homolce operaci, ale všechno dobře dopadlo a teď už je doma.

"Luďkovi našli kýlu a střevní klička, která je mezi tenkým a tlustým střevem, do ní prorostla. Docela dost ho to bolelo a prášky nezabíraly. Nezbývalo nic jiného, než aby se podrobil operaci. Teď už je to v pořádku. Hodně se mu ulevilo," řekla jeho žena Adina, která prozradila dokonce i to, že herec rozhodně neleží v posteli a neodpočívá.

"Dokonce už začal sekat trávu a nedá si říci, že by měl být ještě chvíli v klidu. Ovšem zase to tolik nepřehání a seče kvalitně, ale spíš tak piánko. Jo a plave, což je na rekonvalescenci dobrá věc," vysvětlila manželka na tenisovém turnaji v Rudné. 

Tam si zahrála s parťačkou Marií Retkovou"Proti chlapskému páru jsme uhrály tři gamy a pro pány to rozhodně nebyla procházka. S některými našimi údery si nevěděli rady. Jsme spokojené s výkony, přišly jsme si hlavně odpočinout, protáhnout tělo a pobavit se," uvedla Sobotová.

Pomalu se blíží prázdniny, takže co čeká herecký pár v červenci a srpnu? Zdá se, že ani v létě nebude Sobota příliš odpočívat.

"Dovolená zřejmě nebude. Luděk bude točit celé léto dětský seriál Mazalové, takže nic neplánujeme. Počítám s tím, že budeme v Praze nebo na chalupě ve Svatém Janu. Možná vyrazíme někam za exotikou na podzim nebo v zimě, ale to je ještě daleko a zatím tomu necháváme volný průběh," dodala Adina, a jelikož ji s parťačkou Marií čekal další zápas, v rychlosti se občerstvila a vyrazila na kurt. Povzbudit ji přišel i syn Láďa, který rovněž zápolil na dvorcích s partnerem v podobě baviče Josefa Mladého.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů