Šíp.deník.cz

Má zpěvačka Marta Jandová manžela OMOTANÉHO KOLEM PRSTU! Musel se vzdát kariéry!

Zpěvačka Marta Jandová se nikdy netajila tím, že svou práci miluje a nechtěla by se jí vzdát. Jenže občas nastanou v životě situace, kdy žena musí na chvíli polevit a zůstat doma. Jenže dcera rockera Petra Jandy by něco podobného nejspíš nepřežila, takže ženské otěže musel převzít její manžel, gynekolog Miroslav Verner!

1 / 21
Manželé mají své role rozdělené.

Manželé mají své role rozdělené.Zdroj: Profimedia.cz

Usměvavá Marta si to v životě dokázala dobře zařídit.

Neřekli byste to do ní, ale Marta je skromnost sama.Zdroj: Schweppes

Zpěvačka Marta Jandová už od útlého dětství žije muzikou. Už si nemůže život bez ní představit a jen chvíle bez hudby pro ni představují obrovská muka. Sice jako holčička nechtěla být zpěvačkou, tak jí osud zavál na pódia.

Ráda se předvádí a je středem pozornosti.

Marta je krásná a skromná žena.Zdroj: Schweppes

Nejdřív si nedokázala představit, že by šla ve šlépějích svého tatínka. Nechtěla být jako on a dát přednost kariéře před rodinou. Malá Marta tím trpěla, protože tátu chtěla mít doma pro sebe a nechtěla se o něj dělit s dalšími tisíci lidmi.

To ale ještě netušila, co si na ni samotnou život připravil.

Na vyhlášení Vůně roku se skvěle bavila s kamarádkami.Zdroj: Schweppes

Proto se zařekla, že ona si to v životě zařídí jinak a svým dětem se bude věnovat tolik, až si budou přát, aby maminka taky občas odešla z domu. Hezky si to všechno vysnila, ale jak se říká: „člověk míní, život mění.“

Najednou se musela rozhodnout, jestli rodina nebo hudba.

Zpěvačka Marta Jandová by nejradši měla doma celý psí útulek.Zdroj: Profimedia.cz

Přesně tak to bylo i u Marty. Ta našla osudového muže těsně před čtyřicítkou. Do té doby pro ni byla rodina jen její kapela Die Happy, jezdila s nimi po dlouhých turné, žila v Německu a neuměla si představit, že by měla žít jiný život, ten rodinný.

Ale v každé ženě dřímá ta touha stát se maminkou.

Marta Jandová je máma na poloviční úvazek. Zdroj: Tilen Vajt

Ale jak potkala gynekologa Miroslava Vernera, tak si uvědomila, jak ji chybí zázemí, ten přístav, kam by se vracela. Proto na nic nečekali a začali „pracovat“ na dítěti. Zpěvačka věděla, že by to mohla být její poslední šance na miminko kvůli jejímu věku.

Najendou začala po dítěti toužit více než kdy předtím.

S Martou mají skvělý vztah. Spojuje je láska k muzice.Zdroj: Šíp

Chvíli to trvalo, ale nakonec přeci jen otěhotněla a porodila krásnou holčičku Marušku. Užívala si každou minutu to, že je maminkou a její život už není tak prázdný. Ale přeci jen tak bylo takové hluché místečko, které jí našeptávalo, že by neměla hudbu opouštět.

V Martě se probudila i ta rockerská část, která ji nutila se vybouřit.

Marta Jandová neprozradila, co od Ježíška dostala.Zdroj: Šíp

Koncerty Martě začaly chybět víc, než si sama dokázala představit, proto se museli s manželem domluvit, jak to půjde dál. Zpěvačka mateřství milovala, ale hudba jí tolik chyběla, že jí to táhlo za lidmi, kteří na tom byli stejně.

Pro svou rodinu by se ale rozdala.

Marta Jandová s rodinouZdroj: Herminapress.cz

Proto se nakonec dohodli na tom, že Mirek se vzdá lukrativní kariéry prominentního gynekologa a na čas půjde na mateřskou, tedy spíš na rodičovskou dovolenou. Nebo ho má Marta tak omotaného kolem prstu, že si to prostě vydupala?

Mirek svou ženu miluje natolik, že by byl na mateřské klidně i dalších pár let.

Marta Jandová s rodinouZdroj: Herminapress.cz

To vědí jen oni dva, ale je pravda, že od té doby prý začala být jejich rodinka ještě šťastnější. Maminka se občas šla vyřádit na koncert, pak byla plná energie na dcerku u milovaného muže, který by pro svou ženu byl schopný udělat všechno na světě. Marta našla opravdový poklad.

Sama to moc dobře ví a manžílka opečovává, jak se jen dá.

Marta Jandová s manželem Miroslavem VerneremZdroj: Herminapress.cz

O jiné známé osobnosti se toho víc dozvíte v tomto videu:

Zdroj: šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů