Šíp.deník.cz

Život Macaulayho Culkina jako horská dráha: Drogy, pád na dno, samota a sláva

33 fotografií 33
Macauly Culkin - z dětské hvězdy feťákem a zase zpět
Macauly Culkin - z dětské hvězdy feťákem a zase zpět
Zdroj: profimedia.cz
Macaulay Culkin, 1991 Macaulay Culkin ve filmu Rocket Gibraltar, 1988 Macaulay Culkin ve filmu Rocket Gibraltar, 1988 Macaulay Culkin na premiéře filmu Sám doma, 1990
Sdílej článek:

Když se Macaulay Culkin poprvé ukázal jako Kevin McCallister v dnes už legendární rodinné komedii Sám Doma, nikdo netušil, jak obrovskou hvězdou bude. Pokračování filmu na sebe nenechalo dlouho čekat a Culkinovo jméno, ač ho málokdo uměl napsat, znal celý svět.  

Režiséři se v jeho obsazování předháněli a Culkin se objevil v několika zajímavých počinech, například v romantické komedii Moje první holka nebo thrilleru Dobrý synek. S přechodem na nové tisíciletí ale zažila jeho kariéra strmý pád.

Macaulay Culkin se stáhl do ústraní, sláva, kterou prožíval jako malé dítě, stále neodezněla a herec cítil obrovský tlak. Ten se snažil zmírnit marihuanou, za níž byl v roce 2004 zatčen dálniční policií. Od toho roku se už prakticky v ničem větším neobjevil, ztvárnil malé role nebo si zadaboval v různých animácích, filmová studia mu po opileckých eskapádách přestala věřit. 

Rok 2012 narazil Culkin na osobní dno. Drogy, náhodný sex a litry alkoholu svedly nadějného herce z cesty. Culkin o sebe přestal dbát, vyhýbal se přátelům a žil život odepsaného herce. Sám si však uvědomil, kde se momentálně nachází a začal se sebou něco dělat.

O pár let později překvapil všechny své ztracené fanoušky, když se vyhrabal ze smetí a začal žít jako spořádaný chlap. O Culkinovi se konečně nemluví jako o trosce, jež zahodila svou hvězdu pro trochu bílého prášku, znovu nastartoval kariéru a v tomto okamžiku to vypadá, že ho žádný další pád na dno nečeká.

Jeho životní cestu můžete sledovat v naší galerii.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů