Šíp.deník.cz

Mahulena Bočanová OTEVŘENĚ pro Šíp: OBROVSKÝ SEN, který herečce nedá spát!

Sympatickou herečku Mahulenu Bočanovou potkal Šíp při večeři v jednom italském bistru. Hned jsme využili situace a rovnou si usměvavou herečku vyzpovídali v živém livestreamu. Její odpovědi možná některé z vás velmi překvapí.

1 / 10
Mahulena by nejradši z této země utekla.

Bývalá manželka producenta Viktora Mráze, kterému porodila dceru Márinku, by už nejradši odešla do důchodu. Má celého showbyznysu plné zuby a za skoro padesátiletou kariéru by už možná ráda udělala tlustou čáru.

Jenom filmů, kolik natočila za celý život, se nedají spočítat. Začínala jako malá holčička v Chalupářích a dotáhla to na hlavní role ve filmech a seriálech. Jenže už se jí všechno to pozlátko asi začalo zajídat a nejraději by utekla co nejdál.

Uteče s dcerou do ciziny?

Mahulena by nejradši z této země utekla.Zdroj: Instagram

„Vím, že to možná bude znít pro někoho směšně, ale já bych už klidně odešla do důchodu. Mám dost lidí a nejradši jsem někde o samotě, kde je naprostý klid a nikdo mě neruší. Třeba si pořídit chalupu někde na úplné samotě,“ zasnila při livestreamu pro Šíp sympatická Mahulena.

Ale jako maminka samoživitelka bohužel musí být mezi lidmi, když dělá práci, jakou dělá. Má dělat lidem radost na jevišti i před kamerou, takže žádná samota jí jen tak nečeká. Sama si to moc dobře uvědomuje, ale stejně si sní dále.

Má hlavu v oblacích

Mahulena by nejradši z této země utekla.Zdroj: Instagram

„Kdybych skončila s herectvím, o čem dost uvažuji, protože ta kariéra byla opravdu dlouhá a nemám ráda pozornost, hlavně pozornost médií. Otevřela bych si někde u moře kavárničku či malý bar, prostě takové pohodové místo, kde jsou lidi šťastni,“ zasnila se herečka.

„Šla bych do hereckého důchodu, odstěhovala se třeba do Chorvatska, je jedno kam, ale aby tam bylo teplo a bylo tam moře. Miluju léto, takže tam bych ho měla pořád a Márinka by si tam opodál někde hrála,“ povídala dál.

Dcera stejný sen nesdílí

Ani dcera je neusmířila.Zdroj: Profimedia.cz

Ale pak probudila z toho snu a najednou zjistila krutou realitu. „Márinka by mě s takovým nápadem vyhodila. Ona miluje lidi, potřebuje být v centru dění, samotu jako já nevyhledává. Ale zase na druhou stranu je spokojená tam, kde je wifi a může se připojit na internet,“ smála se Mahulena.

Stále ale doufá, že si tento nesplněný sen jednou splní. Vždyť celé léto tráví na sluníčku a někde u vody. Je přesně ten typ, který by si ten život jako jednu velkou dovolenou užíval naplno. Jen k tomu přemluvit dospívající dceru v pubertě.

Zatím si každé léto někde užívá u vody. Dělá si život hezčí a stále doufá, že jednou opustí ruch velkoměsta a bude na chvíli ta anonymní žena, nikoliv Mahulena Bočanová.

Ani ve vodě se Mahulena nepustí své sklenky.Zdroj: Instagram

Chcete vidět celý rozhovor s Mahulenou Bočanovou? Klikněte na toto video:

Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů