Šíp.deník.cz

Majk Spirit po letech našel lásku. Fanoušci zuří: Je škaredá a ty už jsi trapný!

Majk Spirit byl léta sám, k děvčatům měl vždy kladný vztah, co ostatně vždy nával najevo i ve svých textech, například v písni Ženy treba lúbiť. Milovník něžného pohlaví byl ale roky bez partnerky, což budilo různé otázky! To se ale změnilo. Raper se totiž bláznivě zamiloval. Jeho vyvolená je původem z Ukrajiny a jmenuje se Maria, Majk jí však schovává a na sociální sítě jí dává pouze zezadu nebo vždy skrývá její tvář! Co za tím stojí?

1 / 11
Majk Spirit

Majk se nikdy netajil svým rodinným myšlením, otevřeně hovořil o budoucnosti a že by rád měl děti. Jenže, jaksi se mu nedařilo najít tu správnou partnerku, se kterou by mohl svoje sny naplnit.

Nyní je ale vše jinak, vedle krásné Ukrajinky muzikant jen kvete a je na něm vidět, že je opravdu až po uši zamilovaný. Někdy to se svými komentáři na Instagramu tak přehání, že se mu fanoušci smějí! "Prožíváš to, jak kdybys měl první holku!, To jsou zase moudra, Prober se," komentují pod jeho zamilovanými výplody. 

Jeho vyvolená je určitě krásná žena, jenže, to nikdo zatím nemůže posoudit, protože doteď svým fanouškům svojí milou ukazuje jen zezadu a nebo se zakrytým obličejem, soukromí si brání více, než kdykoliv předtím, jenže si tím pěkně naběhl…

Fanoušci nechápou, proč ji tolik tají.

Majk Spirit a MáriaZdroj: profimedia

Majk se Mariou poznali již před mnoha lety, nedošlo však k ničemu dalšímu kromě pozdravu, před pár měsíci se ale setkali znovu a byla z toho láska na první pohled. Ukrajinská modelka si rapera rychle otočila kolem prstu.

Spirit nikdy neměl image drsňáka, ale poslední dobou na sociálních sítích řeší převážně svojí novou partnerku, sdílí její fotky a k tomu přidává zamilované slogany, jenže nikde jí není vidět do tváře, což rozjelo u jeho sledujících divoké teorie.

Všichni horlivě začali řešit, kdo že je ta tajemná slečna po jeho boku a proč jí odmítá ukázat. Důvody padají různé, ale je jasné, že si tímhle moc příznivců nezískal, naopak, začíná i svým věrným fandům lézt na nervy. "Tímhle chováním si měl velmi zklamal, Nedělej ze sebe něco co nejsi," hromadí se na jeho profilu negativní komentáře.

Postupně ukazuje různé přednosti své milenky.

Majk Spirit a MáriaZdroj: profimedia

Našlo se i pár zlých jazyků, kteří tvrdí, že důvodem utajené identity přítelkyně je to, že je ošklivá. To je samozřejmě nesmysl a sám raper toto vyvrátil. "Já nemám zájem dělit se o své soukromí a vydělávat na něm peníze, ukážu vám jí až přijde správný čas" 

A aby zastavil všechny klevety o tom, že je Maria ošklivá, udělal si s ní selfie, kde ukázal její krásné veliké oči, jenže, opět se proti němu strhla lavina komentujících, kterým už jeho postupné odhalování nové milenky přijde teatrální a leze jim to na nervy.

"Dobře, tak už si ukázal oči, teď ještě nos a pusu a už to bude" okomentovala vtipně jedna fanynka Majkovo divné počínání. "Doufala jsem, že je v tobě víc, než být trendy, nevím, na koho tuhle hru hraješ, je to divný projev lásky, podle mě to máš dobře promyšlené, je v tom vidět určité úsilí. Pokud jí opravdu chráníš, jak tvrdíš, tak proč jí vůbec dáváš na Insta? Jen abys byl zajímavý!" pustila se ostře do něj další z fanynek!

Hra na schovávanou jeho fanoušk nudí.

Majk Spirit a MáriaZdroj: profimedia

Spirit by si měl dát pozor, aby definitivně neotrávil svojí fanouškovskou základnu, už teď se totiž najde více negativních komentářů, než těch hezkých. Měl by si včas uvědomit, kdo ho celý život živil. Jsou to jeho fanoušci, kdo kupují jeho desky a chodí na koncerty.

Jelikož ale Marii postupně skládá z částí těla jako puzzle, možná se za pá týdnů skládání dočkají všichni konečně fotky celého obličeje a budou moct v klidu usnout.

Snad vztah raperovi vydrží, protože pokud bude dál odhánět své věrné posluchače, zbude mu aspoň jedna jistá fanynka.

Ukazuje její tělo, ale hlavu ne, fanouškům to přijde trapné.

Majk Spirit a MáriaZdroj: profimedia

Fotky zezadu jim začínají lézt krkem.

Majk Spirit a MáriaZdroj: profimedia

Kdy jí ukáže celou?

Majk Spirit a MáriaZdroj: profimedia

Zdroj: Soňa Broulíková
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů