Šíp.deník.cz

Maminky Lucie Křížková a Jana Doleželová: Která má více SEXY KŘIVKY?

Obě jsou maminky roztomilých dětiček, ale předtím, než se staly maminkami, byly hvězdami módních mol. A také měly vždy dokonalou postavu i co ukázat. Nezměnilo se to kvůli těhotenství? Sami se přesvědčte, že ve spodním prádle jim to opravdu velmi sekne!

1 / 20
Která ze sexy maminek se vám líbí víc?

Která ze sexy maminek se vám líbí víc?Zdroj: Herminapress.cz

Bývalá Miss vypadala naprosto úchvatně.

Ani dva porody na Lucčině těle nezanechaly žádné následky.Zdroj: Herminapress.cz

Ženy se bojí mít děti kvůli tomu, aby si nezkazily postavu kily navíc. Ale když se podíváte na maminky, jako jsou Lucie Váchová nebo Jana Doleželová, tak zjistíte, že se z vás přeci jen nemusí stát chodící sulc.

I zezadu bylo u Lucky o co stát.

I zezadu vypadá naprosto skvěle.Zdroj: Herminapress.cz

Lucka už je dvojnásobnou maminkou a před necelým rokem přivedla k synovi Davídkovi dceru Lolu. Už po pár týdnech byste jen těžko hádali, že tato bývalá Miss byla někdy těhotná. Zhubla ještě více, než přibrala, a k tomu svou postavu znovu vypracovala.

Jana všem vyrazila dech, jak má dokonalé tělo.

Přítomní pánové se úžasem nemohli ani nadechnout.Zdroj: Herminapress.cz

To Jana se stala před půl rokem novopečenou maminkou roztomilé holčičky Verunky. A po vzoru Lucky také už během tří týdnů shodila vše, co nabrala. Obě modelky měly to štěstí, že moc nepřibraly, takže to shazování pro ně nebylo tak těžké.

Řekli byste, že před půl rokem byla ještě těhotná?

Modelka je půl roku po porodu zase jako proutek.Zdroj: Herminapress.cz

Ale málokterá maminka by si mohla dovolit svléknout do spodního prádla a ukázat se před davem lidí skoro nahá. Módní přehlídka při galavečeru Sacre Coeur Night 2017, která se konala ve vysvěceném kostele, a my při tom nemohli chybět, obě modelky předvedly, že když se chce, tak se můžete vrátit k vysněné postavě.

Jana byla za hvězdu večera.

Nikdo by neřekl, že se stala nedávno maminkou.Zdroj: Herminapress.cz

Sexy maminky strčily do kapsy své mladší kolegyně, které oproti nim byly rozkydlé a tak trošku oplácané. Ale Jana s Luckou celou show šly naprosto s přehledem, se zdravým sebevědomím a bylo na nich vidět, jak jsou na své postavy pyšné.

Lucie je snad hubenější, než byla za svobodna.

Řekli byste, že je Lucka už dvojnásobnou maminkou?Zdroj: Herminapress.cz

A mají také být na co. Tak dokonalé postavy snad neměly ani před narozením jejich potomků. Mateřství je naprosto změnilo. Nejenže všichni přítomní nemohli spustit oči z jejich sexy křivek, ale z jejich tváře vyzařovala něco, co mají jen ženy po porodu.

Moderátorka všechny uchvátila svou přirozenou krásou.

Bývalá Miss vypadá lépe než kdy dřív.Zdroj: Herminapress.cz

Změnil se jim pohled a vypadaly tak spokojeně a milovaně, že to až bylo nakažlivé. Byly právem hvězdami celého galavečera, kde se i dražily fotky na dobrou věc. Tu uvedla herečka Mahulena Bočanová s Evou Decastelo. Celý výtěžek poputuje na podporu fotbalové mládeže Bohemians Velvary a druhá část na podporu Hospice Dobrého pastýře Čerčany.

To by nebyla Lucka, kdyby nepodpořila dobrou věc.

Má stále křivky jako zamlada.Zdroj: Herminapress.cz

A co říkáte na sexy maminy Lucii a Janu? Která je podle vás hezčí a má svůdnější postavu? Oči na obou dámách mohl nechat i hlavní organizátor akce Petr II. Michael Christian Andreas Vojtíšek, kníže von Hahn a hrabě z Levantis. Podle nás se mu líbily obě stejně a byl pyšný, že má takové krásné ženy na své každoroční akci.

Janu mateřství hodně změnilo, teď z ní čisí spokojenost, láska a vyrovnanost.

Jana se i po narození Veroniky nebojí předvádět.Zdroj: Herminapress.cz

Chtěli byste mít takovou maminku doma?

Přítomní pánové se úžasem nemohli ani nadechnout.Zdroj: Herminapress.cz

Zajímají vás i další drby? Podívejte se na toto video:

Zdroj: šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů