Šip.deník.cz

Manželka rockera Petra Jandy Alice: Druhé dítě? Nejdřív rozvod!

Anežka Petra nemá tušení o tom, že bez ní by už její rodiče byli dávno rozvedení.
Anežka Petra nemá tušení o tom, že bez ní by už její rodiče byli dávno rozvedení.
Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Malá Anežka Petra, dcera rockera Petra Jandy (68) ajeho manželky Alice (28), se nejspíš nikdy nedozví, že právě ona svým narozením kdysi zachránila vztah svých rodičů. Bez ní by se totiž už dávno rozvedli!

Alice aPetr Jandovi ve svém manželství dlouho toužili po dítěti, které stále nepřicházelo. Aprávě ve chvíli, kdy chtěli bezdětný svazek raději ukončit, přišla úplnou náhodou zpráva oAnežce. „Už jsme vážně uvažovali orozvodu. Prakticky jsme byli dohodnutí. Pak jsem ale zjistila, že jsem těhotná avšechno bylo jinak,“ prozradila Šípu Alice, která si svou holčičku ajejího tatínka nemůže vynachválit.

„Anežka je skvělá amanžel také. Když potřebuji, klidně se oní postará, to je úplně bez problémů. Jen teď nemá moc času, protože pracuje na muzikálu Ať žije rock and roll.“

Akdy bude na řadě další přírůstek do rodiny? „To je právě to, že nám to normálně moc nejde. Necháváme to na přírodě, ale asi se budeme muset znovu chtít rozvádět, aby nám to vyšlo ipodruhé,“ řekla Šípu Alice, která teď smanželem řeší hlavně jiný problém.

Alice Petra jako otce jen chválí. Kdykoliv má čas, vyjíždí s Anežkou na procházky.

„Stavíme si na Moravě domeček, kde bychom chtěli být už na Vánoce, ale není tam pořádná přístupová cesta, atak se stavba protahuje. Snad nám to vyjde,“ doufá Alice, která zatím smanželem žije za Prahou vdomě, jehož součástí je inahrávací studio.

Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů