Šíp.deník.cz

Manželka Tomáše Kluse se VZDALA SVÉ LÁSKY: Proč se musela Tamara obětovat?

Na svůj poměrně mladý věk se ani ne třicetiletá Tamara Klusová už stala trojnásobnou maminkou. Velkou rodinu si vždycky přála, ale najednou zjistila, že to není až tak jednoduché, chod tak početné domácnosti není zrovna procházkou růžovovým sadem. A manžel ji v tom zrovna dvakrát nepomáhá. Dokonce se po třetím porodu musela vzdát něčeho, co velmi milovala. Jak to vlastně v rodině Tomáše Kluse chodí?

1 / 25
Bývalá zpěvačka se obětovala pro rodinu.

Bývalá zpěvačka se obětovala pro rodinu.Zdroj: Profimedia.cz

Zpěvák je sice pro někoho tak trochu "mimo mísu", ale jeho písničky jsou stále oblíbené:

Zdroj: Youtube

Tamara nelituje toho, že se vzdala své kariéry.

Těhotenství snášela Tamara dobře.Zdroj: Profimedia.cz

Málokdo se tolik obětuje pro rodinu a kariéru manžela jako Tamara Klusová. Ta se vzdala své kariéry zpěvačky, po které toužila už jako malá holčička, aby Tomáši Klusovi mohla vytvořit zázemí, po jakém touží. Aby mohl v klidu tvořit a zažíval jen rodinnou pohodu.

Kolik budou mít manželé vlastně ve finále dětí?

Rozroste se ještě rodina?Zdroj: Profimedia.cz

Zpěvák Tomáš Klus si vždycky přál velkou rodinu, tak se vlastně ani není čemu divit, že Tamara rodí jako na běžícím pásu. Po dcerce Josefině, synovi Alfrédovi, nedávno přivedla na svět další holčičku Jenovéfu. Jestli si ale myslíte, že je na pokraji zhroucení kvůli vyčerpání, tak byste se divili.

Tamara Klusová nemyslí jen na svou rodinu, ale i na ty, které nemají tolik peněz.

I přes zápřah v rodině přišla Tamara podpořit Národní potravinovou sbírku v Tescu.Zdroj: Tesco

Jiní se složí už po jednom dítěti, ale Tamara jako by s dalšími ratolestmi přímo ožila. Dokonce měla i tolik sil, aby přišla podpořit Národní potravinovou sbírku do Tesca a nakoupila potřebné věci pro rodiny, které nemají tolik peněz jako oni s Tomášem.

Pro potřebné utratila úctyhodných 6 a půl tisíce korun.

Bývalá zpěvačka myslí i na rodiny, které nemají tolik peněz jako oni.Zdroj: Tesco

A nenechala tam zrovna malou částku. Za plný vozík jídla a hygienických potřeb tam nechala úctyhodných 6 a půl tisíce korun. Ale sama Tamara přiznává, že to už je i pro ní hodně peněz, ale nechtěla zklamat manžela.

Podpořit charitu byla radši jen s nejmenší dcerkou, Josefína s Alfrédem byli u tetičky.

Podpořit Národní potravinovou sbírku přišla radši jen s nejmenší dcerkou Jenovéfou.Zdroj: Tesco

„Kdybych toho vzala málo, tak by se to Tomášovi určitě nelíbilo. On je ve znamení býka a má rád všeho dostatek. Takže jsme mu alespoň pro mě v mých očích udělala takový dostatečný nákup, který snad pomůže několika rodinám,“ prozradila krásná trojnásobná maminka.

Zpěvák se netají tím, že se rozhodl zplodit co nejvíce potomků.

Tomáš Klus za poslední dobu chce hlavně šířit lásku a mír.Zdroj: Profimedia.cz

Ta se sama jednou za týden dost zapotí, když pro početnou rodinu musí vyjet na nákup. Hlavně v jejich rodině každý jí něco jiného, takže obstarat kuchyň pro pětičlennou rozmlsanou rodinu není žádná lahoda.

Oba chtějí šířit jen lásku a chtějí to naučit i své tři děti.

Tomáš na své ženě miluje to, že mu dává tolik volnosti.Zdroj: Profimedia.cz

„Vařím dvě teplá jídla a snídaně. Už to mám vychytané, je to většinou veganské a až nakonec přidávám třeba maso. Ale pečeně nepřipravuj. Vařím hodně italskou kuchyni, těstoviny na všechny možné způsoby, kuskus, rizota a Tomáš má třeba moc rád zeleninové karbanátky, protože má pocit, že si dává řízek,“ smála se Tamara.

Letos pod stromečkem bude ještě nejmenší Jenovéfa.

Malá Josfefínka s bráškou Alférdem jsou pýchou Tomáše Kluse.Zdroj: Facebook.com

Sama to má ale s jídlem dost těžké. Kvůli novorozené dceři se musela vzdát něčeho, co tolik miluje. Doma vyvařuje všechno možné, ale sama si nemůže dopřát to, po čem by její chuťové pohárky tolik toužily.

 „Nejmenší Jenovéfa je alergická na mléko, tak jsem teď taková veganka, která si ale dává alespoň ryby, nejsem teda na úplné rostlinné stravě.  Ona měla šílenou alergickou reakci, takže jsem vysadila různé alergeny, mléčné výrobky. Miluju sýry, takže jsem se musela vzdát své největší lásky. Teď opravdu žiju nejzdravěji, co jsem kdy žila,“ dodala Tamara, které se ale nevadí pro rodinu obětovat.

Zpěvák ještě před narozením nejmladší dcery originálně oznámil to, že jich bude pět.

Takto Tomáš Klus oznámil, že jich bude pět.Zdroj: Facebook.com

Ale přiznává, že sama by početnou rodinu asi nezvládla. „Velmi často mi pomáhá maminka. Teď má čas, takže když potřebuju, tak pohlídá, je většinou u nás. Ale musím říct, že když jsem s těmí dětmi sama, mám už určitý systém. Nezastavím se a jedu jako robot, který funguje od sedmi od rána do osmi do večera,“ prozradila pro někoho noční můru.

Někdo si myslí, že se zpěvák zbláznil, ale on prý moc dobře ví, co dělá.

Tomáš KlusZdroj: Martin Divíšek

Ale nejstarší Josefína už chodí do školky, tak si na chvíli i odpočine. „Upřímně, chodí tam jen sporadicky, protože my dost výletujeme a podnikáme spousty věcí, takže v té školce taky tolik času netráví,“ uzavřela vyprávění Tamara, která snad nikdy neztrácí úsměv.

Musí se hodně otáčet, aby uživil tak početnou rodinu.

Tomáš Klus má festivaly v lásce. Zdroj: archiv

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů