Šíp.deník.cz

Nikdy nemohli mít děti: Margita se Zagorovou se radují z nevlastní vnučky

4 fotografií 4
Hana Zagorová a Štefan Margita
Hana Zagorová a Štefan Margita
Zdroj: David Kundrat/CZECH NEWS CENTER / CNC / Profimedia
Hvězdný pár nemohl mít děti. Měli ukázkové manželství. Hanka byla kmotrou malé Madeline.
Sdílej článek:

Oblíbený pár, který je spolu už spoustu let, neměl vždy šťastné období. Díky ojedinělé nemoci nebylo Zagorové nikdy doporučeno otěhotnět. Margita však i přesto vždy stál po jejím boku a nyní mají společně radost z vnučky Adelaine, i když vlastně není jejich.

Hana Zagorová a Štefan Margita jsou oblíbený pár, který už dlouhá léta žije spokojeným životem bez skandálů. Oba se bezmezně obdivují, podporují a milují. V poslední době, kdy na tom není Zagorová dobře, se ukázalo, že by jí Margita snesl i modré z nebe.

Jediná věc, která kdy páru chyběla ke štěstí, je společné dítě. To bohužel kvůli Hančině nemoci mít nemohli. Radují se tak alespoň z vnoučete, které sice není jejich, ale oni ho jako vlastní berou. 

„Podívejte, jak malá Adelinka už vyrostla! Uhádnete, kolik už jí je?“ napsal si pod fotku na Instagramu Margita a prozradil, že holčičce už je deset měsíců. Ta se, i když není Margita její pravý děda, nechala chovat, pusinkovat a byla evidentně spokojená. 

Nesmí vám uniknout

Nevlastní vnučka patří jejich dlouholetým přátelům

"Holčička patří hudebníkovi Michalovi Kindlovi a jeho ženě Báře, které jsme, dá se říci, adoptovali, proto je jejich Adelinka jako naše vnučka," říkají 

"My jsme vlastně Michala s Barunkou adoptovali a tím pádem jsem se stal dědou," prozradil operní pěvec před časem pro web ženy.iprima.cz.

Dokonce se stali kmotry malé princezny. "Bude mít jméno po Štefanovi, Adelain Stephanie Kindl," řekl tatínek holčičky, která vnesla Margitovým radost do života. Ti, když ji viděli poprvé, prý měli slzy dojetí na krajíčku.

Nesmí vám uniknout

Z příchodu holčičky na svět slzeli dojetím

"Brečeli jsme oba, je to boží dar," přiznal Štefan.

Margitovi se snažili miminko i adoptovat, to jim ale nevyšlo, proto je fajn, že mají alespoň vnučku, i když nevlastní. Hlavně aby se Hance ulevilo, přece jen teď trpí zdravotními obtížemi a každou chvíli je v nemocnici a mohla se z vytoužené holčičky ještě dlouho radovat.

Štefan je proti ní ještě ve formě, proto mu přejeme k dnešním 66. narozeninám, ať mu to ještě dlouho vydrží a má sílu se o naši pětasedmdesátiletou ikonu Haničku písničku pěkně starat. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů