Šíp.deník.cz

Smrt Marilyn Monroe: Bratři Kennedyové a Frank Sinatra ji museli navždy umlčet

Sličná hvězda stříbrného plátna Marilyn Monroe zemřela 4. srpna 1962 ve věku 36 let a její smrt je dodnes opředena záhadou a konspiračními teoriemi, Někteří se shodují na oficiální verzi, tedy sebevraždě, jiní si zase myslí, že sex symbol 50. let byl chladnokrevně zavražděn bývalými partnery. Její případ byl znovu otevřen a tohle se zjistilo.

1 / 11
Marilyn Monroe byla opravdu krásná žena.

Byla vůbec první, kdo se objevil na přebalu pánského časopisu Playboy. Marilyn Monroe byla krásná, úspěšná a plná tajemství. Její kariéra stála na románcích se zámožnými muži a svůj smutek utápěla v drogách. To se jí také stalo osudným. Ve svých 36 letech zemřela na předávkování a její případ byl uzavřen jako sebevražda. Jenže tu cosi nesedělo. Nesrovnalosti ve vyšetřování, látky obsažené v jejím těle, které nepocházely ze spolykaných prášků, doktor, který zcela obrátil a přiznal, že se Monroe nezabila, a proč byly lékařské zprávy a vzorky odebrané při pitvě těsně po pohřbení hvězdy filmu Někdo to rád horké zlikvidovány? Za její smrti údajně stáli bratři Kennedyové nebo Frank Sinatra. Kde je pravda? Kdo umlčel nejslavnější herečku minulého století?

Zabití Marilyn Monroe

Samozřejmě jsou to dokonalé šaty Marilyn Monroe z filmu Slaměný vdovec. Ovšem pozor, světem se traduje chybná myšlenka, že byly bílé. Kdepak, byly v odstínu slonoviny.Zdroj: Youtube

Akutní otrava barbituráty, to stálo v lékařské zprávě Marilyn Monroe, než ji někdo po pohřbu zničil. Její případ je otevírán a zavírán jako vietnamská sámoška po kontrole České obchodní inspekce, ale odpovědí za těch 57 let od její smrtí je pomálu. Případu by však mohl napomoci nový podcastový dokument Zabití Marilyn Monroe.

Frank Sinatra ji chtěl umlčet

Frank Sinatra a Jackie KennedyováZdroj: Profimedia.cz

Ten ze smrti Marilyn Monroe viní i samotnou herečku, která nechtěla mlčet o praktikách mocných bratrů Kennedyů. Ti ji s pomocí Franka Sinatry měli podle některých teorií zabít.

Sinatra ji za ty léta seznámil s jejími nejznámějšími milenci, mezi něž patří bývalý americký prezident J.F. Kennedy, jeho bratra Bobby, nebo obávaný mafiánský boss Sam Giancana. 

Tajemství bratrů Kennedyů

John F. KennedyZdroj: Youtube

,,Kdykoliv se cítila Marilyn na dně, šla se vyplakat Sinatrovi na rameno," tvrdí zdroj. ,,To ale neznamená, že si ho Marilyn vážila. Když pocítila, že se jí život začíná rozpadat, nebála se promluvit o věcech, které měly zůstat nevyřčené, například tajemství bratrů Kennedyů."

Sinatra ji měl varovat, ale Marilyn se ho nezalekla. ,,Nezajímalo ji to. Sama vyhrožovala, že svolá tiskovku, ve které osočí Bobbyho a Johna jako lháře a odporné chlípníky."

Poslední okamžiky před smrtí

Povídá se, že měla románek s J. F. Kennedym a byla tedy nepohodlná. Také je fakt, že měla potíže s prášky a tak je otázka, zda si smrt způsobila sama, nebo to byl někdo jiný.Zdroj: Youtube

Jen několik dnů před smrtí se Marilyn, opilá a sjetá prášky objevila na koktejlové párty a znovu vyhrožovala, že všechno prozradí. ,,Hosté ji s obavou sledovali a Sinatra nařídil svým bodyguardům, aby ji odvedli pryč, než se ztropí skandál." To bylo naposled, kdy ji veřejnost viděla živou.

O pár dnů později byla nalezena obličejem dolů, v jedné ruce telefon, v té druhé prázdná lahvička od pilulek. Podcast slibuje, že jmenuje a obviní viníky její vraždy a svět se konečně dozví celou pravdu o její smrti.

Co se děje u nás?

Zdroj: Soňa Broulíková
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů