Šíp.deník.cz

Markéta Konvičková je první SuperStar s vlastním albem!

7 fotografií 7
Markéta Konvičková
Markéta Konvičková
Zdroj: Stránky zpěvačky
Natáčení debutového klipu Markéty Konvičkové Natáčení debutového klipu Markéty Konvičkové Natáčení debutového klipu Markéty Konvičkové Natáčení debutového klipu Markéty Konvičkové
Sdílej článek:

Mladinká talentovaná finalistka soutěže Česko Slovenská SuperStar Markéta Konvičková dodržela slovo a jako úplně první ze všech finalistů vydala své debutové album s názvem Na šňůře perel. Avizovaný termín prvního května dokonce o čtrnáct dní ještě předstihla, a to z toho důvodu, aby jako úplně první dostali její debutové CD, které má být nejromantičtějším albem roku, její fanoušci z oficiálního fanklubu. Sázka na prodej ještě neexistujícího alba vyšla na jedničku a Markéta nyní musí s osobním autogramem rozeslat téměř tisícovku „naslepo“ objednaných cédéček.

„Mám obrovskou radost a jsem moc zvědavá, jak se všem bude moje CD líbit, sázím na píseň Co hvězdám šeptají, kterou rozhlasové stanice nasadí už tento týden,“ řekla talentovaná zpěvačka.

CD Na Šňůře perel je na světě a Markéta Konvičková už natáčí videoklip k prvnímu singlu z CD, píseň Co hvězdám šeptají. Téměř pohádkový příběh se odehrává na zámku Radim u Poděbrad, kde si Markéta zahrála na historický klavír osobního lékaře prezidenta Masaryka a přespala na téměř 400 let staré posteli z roku 1634. Sny, které se zdají první noc, se prý vyplní a Markétě se celou noc honil hlavou snový příběh nového klipu, tak snad bude mít úspěch i u diváků, protože na obrazovky zamíří už příští týden. Podívejte se na Fotogalerii z natáčení nového klipu!

Křty debutového alba budou hned dva, a to 1. května v Třinci, kde jej pokřtí Leoš Mareš a Michal David, a 17. května v Praze, kde se kmotry stanou Marta Jandová a Petr Bende.

(zdroj: bulvar.cz)

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů