Šip.deník.cz

Martin Zounar dál hubne! Proměna vyráží dech kolegům i fanouškům

6 fotografií 6
Martin Zounar
Martin Zounar
Zdroj: instagram.com/Martin Zounar
Martin Zounar Martin Zounar Martin Zounar Martin Zounar
Sdílej článek:

Oblíbený herec Martin Zounar delší dobu bojoval s obezitou. Kilogramy navíc se mu nedařilo shodit, až nakonec vyhledal pomoc odborníka, která mu naprosto změnila život. Během několika málo měsíců se představitel Boba Švarce z Ordinace v růžové zahradě 2 naprosto změnil a jeho kolegové se nestačí divit!

Na začátku kariéry mu div fanynky nepadaly k nohám. Postupem času však herec Martin Zounar začal nabírat kilogramy, až se nakonec dopracoval k obezitě. Se svou váhu bojoval sám, časem mu ale začalo docházet, že bez další pomoci vytoužené postavy asi jen tak nedocílí. A proto se rozhodl vyhledat odborníka. „Poprvé v životě jsem kvůli své obezitě navštívil specializovaného lékaře. A musím říct, že nechápu, proč jsem to neudělal dřív,” napsal v březnu letošního roku herec na sociální síti. 

Výsledky přišly rychle

A jak je vidět, pomoc lékaře ho neskutečně nakopla. Herec se začal více věnovat pohybu, a dokonce i pozměnil své stravovací návyky. V dubnu pak byl Zounar o celých pět kilogramů lehčí. „Nedržím žádnou přísnou dietu, ale jím. Absolutně vše a pořád. Nemám stres, nemám potřebu žádných odměňovacích dnů, cítím se dobře, začalo se mi lépe spát, přestal jsem i občas chrápat, a navíc kila postupně mizí,” hlásal nadšeně. 

Zcela největší šok pro jeho kolegy i fanoušky přišel zhruba v půlce července, kdy na sociální síti Martin Zounar zveřejnil svou aktuální fotografii, na které mu to neskutečně sluší! Je vidět, že na sobě neuvěřitelně zapracoval a jeho snažení přináší ovoce. Jeho cesta ale zdaleka nekončí. „Prázdniny v plném proudu a trochu se chci pochlubit. Jo, makám. A je mi dobře. Už 7 měsíc. I vy vydržte, jde to,” motivoval i další své sledující, kteří by se mohli potýkat s obdobnými problémy. 

Kolegové jsou v šoku

Nová fotografie Martina Zounara nenechala v klidu ani jeho herecké kolegy. „Teda! vypadáš skvěle,” napsala pod snímek herečka Alice Bendová. „Jsi borec,” přidala se moderátorka Zuzana Belohorcová. „Ty jsi tak krásnej,” komentovala příspěvek jeho seriálová kolegyně Martina Randová. 

A vlnu kladných reakcí způsobila i nedávno zveřejněná srovnávací fotografie, na níž je Martin Zounar zachycen na začátku své cesty a nyní. „To je absolutně fantastické,” radoval se z úspěchů svého kolegy a kamaráda Jan Jackuliak. A v komentářích Zounarovi zatleskala i Patricie Pagáčová. 

Martin Zounar vypadá fantasticky:

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů