Šíp.deník.cz

Martina Sáblíková: Bolavé srdce bez lásky!

Martina Sáblíková zasvětila celý život sportu. Neskutečná píle a cílevědomost dovedla českou rychlobruslařku na vrchol. Je trojnásobnou olympijskou vítězkou, mnohonásobnou mistryní světa a Evropy, držitelkou několika světových rekordů. Bohužel se ale Sáblíkové jedné věci dlouho nedostává, a to je láska!

1 / 11
Martina Sáblíková

Martina Sáblíková se své kariéře věnuje úplně od malička. Začínala s volejbalem, v jedenácti letech ji ale objevil trenér Petr Novák, který určil její budoucí dráhu rychlobruslařky.

Během pár let se pracovitá sportovkyně dostala na pomyslnou špičku ledovce a drží se tam dodnes. O čem však Sáblíková mluví velmi nerada, je její soukromý život.

Rychlobruslařka už překrořila "třicítku," ale po jejím boku stále není žádný muž. Před pár lety to vypadalo, že si konečně našla Martina partnera a chystá se na rodinný život, najednou ale tajemný milenec zmizel…

V soukromém životě se Sáblíkové příliš nedaří.

Martina SáblíkováZdroj: Profimedia

"Štěstí ve hře, neštěstí v lásce," tímto pořekadlem se poslední roky řídí život Martiny Sáblíkové. Ve sportu si odnáší jednu zlatou medaili za druhou, s muži je to ale horší.

Za spousty let, co je Sáblíková veřejně známou osobou po jejím boku nikdy nebyl oficiální partner! Před čtyřmi roky sice rychlobruslařka v několika rozhovorech tvrdila, že je zamilovaná, nikdy ale neprozradila do koho.

Neviditelný milenec se tak pouze objevil virtuálně v pár článcích, dodnes se ale neví, kdo byl tajemným mužem po boku sportovkyně! Tehdy dokonce Martina pomýšlela na rodinný život. Co se ale stalo?

Sáblíková je od začátku své kariéry na vše sama.

Martina SáblíkováZdroj: Profimedia

Po pár měsících Sáblíková o milenci najednou přestala mluvit a bylo jasné, že ať byl dotyčný kdokoliv, už jí společnost evidentně nedělá. Od té doby se Martina o žádném muži nezmínila, ani to nevypadá, že by vztah měla.

Tíha samoty ale není pro známou sportovkyni vůbec jednoduchá. Sáblíková je sice věčně usměvavá a působí vyrovnaně, ale společnost jí velmi chybí. 

"Každý člověk rád sdílí své pocity s někým blízkým. Být sám je samozřejmě o dost těžší, dotyčný nemá moc možností s kým probírat problémy, ale i příjemné životní momenty," tvrdí psychiatr, kterého jsme se redaktorka Šípu zeptala na odborný názor. Ačkoliv Sáblíková jeden čas laškovala s myšlenou, že se chce stát matkou, otázka je, zda najde správného partnera, není už totiž nejmladší!

Úspěch je vykoupen tím, že je rychlobruslařka sama.

Martina SáblíkováZdroj: Profimedia

Sáblíková si vždy šla za svým cílem, trochu ale zapomínala na sebe. Sport je její velikou vášní, zároveň jí ale komplikuje milostné vztahy. 

Díky stovkám hodin měsíčně, které tráví Martina tréninky, nemá na randění čas! Potkat partnera proto pro ni není vůbec jednoduché…

Pokud ale chce skutečně rychlobruslařka časem založit rodinu, měla by se po nějakém ženichovi začít rozhlížet. A nebo nás třeba všechny tahá za nos a svého "pana Columba" drží v utajení před veřejností. Podle našich informací je ale skutečně sama. Tak uvidíme, jaký nakonec bude mít osud s nadanou sportovkyní úmysly!

Najde Sáblíková toho pravého?

Martina SáblíkováZdroj: Profimedia

Na ledě se Martina Sáblíková nedá překonat.

Martina SáblíkováZdroj: Profimedia

Zdroj: Sona Broulíková
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů