Šip.deník.cz

Chili z MasterChefa zkouší štěstí v SuperStar: Porotu příjemně překvapí

4 fotografií 4
V SuperStar zkusí štěstí Chili z MasterChefa.
V SuperStar zkusí štěstí Chili z MasterChefa.
Zdroj: TV Nova
I tam se dostala daleko. Bude mít stejné štěstí i v SuperStar? Porota bude z jejího výkonu překvapená.
Sdílej článek:

Nadaná kuchařka Chili, která se v loňské řadě populární kuchařské show MasterChef dokázala probojovat mezi hrsku těch nejlepších, se netají tím, že ve svém volném čase kromě vaření také ráda zpívá. A právě proto se rozhodla své štěstí zkusit v novém ročníku pěvecké soutěže SuperStar. Pořadí se jí zaujmout porotu, nebo půjde se sklopenou hlavou domů?

Na nedělení večer je připravena třetí epizoda nejúspěšnější pěvecké show SuperStar. Diváci budou mít možnost opět sledovat výkony soutěžících v castingových kolech. Samozřejmě nebude chybět ani porota ve složení Leoš Mareš, Monika Bagárová, Patricie Pagáčová, Pavol Habera a Marián Čekovský. Lidé u obrazovek budou svědky toho, které soutěžící porota posune dál a komu naopak zhatí naděje v cestě za snem.

Nejdřív MasterChef, teď SuperStar

Některým lidem byl do vínku dán pouze jediný talent. Jiní ale měli štěstí a byli obdařeni nadáním hned na několik činností. To je i příklad Chili, kterou diváci určitě dobře znají z velkolepé kuchařské show TV Nova – Masterchef Česko. Chili ohromila hvězdné porotce Jana Punčocháře, Radka Kašpárka a Přemka Forejta svým kuchařským uměním v roce 2020, nyní se pokusí ohromit porotu SuperStar svým zpěvem. 

Podaří se Chili najít recept k úspěchu i v pěvecké soutěži? 

Zdroj: TV Nova
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů