Šíp.deník.cz

Masterchef Česko už má své favority i outsidery! Koho diváci nesnáší?

Masterchef Česko letos vsadilo méně na recepty a vaření a více dalo důraz na dojemné životní příběhy soutěžících. Zda to byl dobrý krok, nevíme, už po prvním díle vaření finálové šestnáctky, se ale u diváků ukazuje, kdo bude oblíbenec a kdo outsider!

1 / 12
Masterchef

Soutěž o nejlepšího amatérského kuchaře Masterchef Česko běží v plném proudu a diváci už znají finálovou šestnáctku. Už po prvním díle se ukazuje, kdo na to má a kdo ne.

Porota ve složení michelinského kuchaře Radka Kašpárka, trojnásobného vítěze ankety Zlatý kuchař Jana Punčocháře a Zlatého kuchaře roku 2019 Přemka Forejta se snažila vybrat dle svých nejlepších chutí nadějné talenty.

Osm žen a osm mužů se pustilo do boje a někteří soutěžící jsou ochotni pro výhru půl milionu korun jít přes mrtvoly! Například soutěžící Pavlínka, která už stihla získat vlastní skupinu haterů!

Pavlína je pro výhru ochotná udělat naprosto cokoliv.

MasterchefZdroj: Nova TV

Pavlína je jednou ze soutěžících, pro které účast znamená naprosto vše. "Kvůli soutěži jsem odešla z práce, chci to víc, než kdokoliv na světě," tvrdí od začátku cílevědomá blondýnka.

Svým přístupem a hysterickým chováním si zatím ale moc fanoušků nenašla, spíše naopak! Divákům se navíc nelíbí, že právě Pavlína má mezi ostatními soutěžícími zbytečně velký prostor na kameře.

"Prosím Vás nedávejte prostor tolik mluvit té Pavlíně, jsou tam i jiní. Ta je ráda že je střed pozornosti a bude se o to víc předvádět a lidi budou ještě více znechucení. Jsem ráda, že ten Přemek jí řekl aby se zklidnila!" shodují se fanoušci soutěže jednoznačně. Přemotivovaná Pavla evidentně nebude patřit k favoritům…

Návrhář Pavel na rozdíl od Pavlíny získal dobré body u diváků.

MasterchefZdroj: Nova TV

Na rozdíl od neoblíbené Pavlíny, jiní soutěžící již stihli zazářit a oslovit fanoušky. Jedním z nadějných kuchařů je například módní návrhář Pavel.

"Pavel si výhru zaslouží, je šikovný a skromný," většina názorů na mladého kuchaře se shodují. Druhou výraznou osobností je exotická Chilli, která ukazuje porotcům svůj um asijské kuchyně.

Diváky pak zaujala ještě Viky, která lehce připomíná Leu z loňského ročníku! Rodačka z Kyjova je nejen sympatická, ale charakteristická svou rudou rtěnkou! Dnes večer se ukáže, kdo z vybrané skupiny získá vysněnou imunitu! A co vy, už máte svého favorita, nebo vás pořad nezaujal? 

Chilli si diváky podmanila.

MasterchefZdroj: Nova TV

Kdo dnes nejlépe uvaří?

MasterchefZdroj: Nova TV

Pavlínu diváci doslova nesnáší.

MasterchefZdroj: Nova TV

Bývalá fitnesska Iva má jako fanoušky, tak odpůrce.

MasterchefZdroj: Nova TV

Na casting letos dorazilo i mnoho podivínů.

Masterchef ČeskoZdroj: Profimedia, Nova TV

Zdroj: Jan Novák
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů