Šíp.deník.cz

Kritická matka i závislý bratr: Kteří slavní se nepohodli se svými příbuznými?

4 fotografií 4
Meghan Markle, Jennifer Aniston a Julia Roberts
Meghan Markle, Jennifer Aniston a Julia Roberts
Zdroj: Profimedia
Meghan Markle dlouhodobě řeší spory se svou sestrou Samanthou. Julia Roberts se zase nepohodla se svým bratrem. Zpěvačka Rihanna zažalovala svého otce, protože parazitoval na její slávě. Jennifer Aniston čelila ostré kritice od své matky.
Sdílej článek:

Přestože se životy celosvětově známých osobností mohou zdát na první pohled jako jedna velká pohádka, ve které není nouze o lásku, peníze a slávu, za zavřenými dveřmi má často k pohádkovému příběhu velmi daleko. Své o tom ví například Meghan Markle, Jennifer Aniston anebo třeba Julia Roberts. 

Mají vše, na co si ukážou, září na stříbrných plátnech a přebírají jedno ocenění za druhým, přesto jim něco chybí – podpora a uznání od těch nejbližších. I známé osobnosti nezřídka kdy řeší problémy v rodině, často jsou pak jejich vztahy s rodinnými příslušníky natolik poškozené, až jsou nenapravitelné. 

Když sestra žaluje sestru

O tom, že vztahy mezi Meghan Markle a její polorodou sestrou Samanthou nejsou úplně vřelé, se hovoří už dlouho. V létě letošního roku ovšem dospěly do takové fáze, že se Samantha rozhodla vévodkyni zažalovat za šíření lží a polopravd. Meghan podle webu Us Weekly měla o své starší sestře například říct, že se snaží přiživovat na její slávě. Vyřčená slova údajně zásadně pošramotila pověst Samanthy a znemožnila jí vedení normálního života. Ať už to ale bylo jakkoliv, je jasné, že k sobě sestry už nikdy cestu nenajdou. 

A vztahy mezi sourozenci nejsou nijak ideální ani mezi Julií Roberts a jejím bratrem Ericem. Jak píše web People, přestože si byli vždy velmi blízcí, vše se změnilo ve chvíli, kdy se začal Eric potýkat s problémy s drogami. Co přesně se mezi sourozenci v té době odehrálo, vědí asi jen oni dva. Z krize se ale nikdy nevzpamatovali a jejich vztahy i po letech zůstávají na bodu mrazu. 

Neúnosná kritika

Hvězda seriálu Přátelé, Jennifer Aniston, neměla problémy se sourozenci, ale s matkou Nancy. Ta byla posedlá tím, aby byla perfektní nejen ona sama, ale i její dcera. „Byla velmi kritická. Kritická i ke mně. Protože byla modelka, byla krásná, nádherná. A já nebyla. Také měla problém odpouštět. Pořád v sobě nesla nějakou nenávist, přišlo mi to úplně zbytečné,” uvedla představitelka Rachel v jednom z rozhovorů pro The Hollywood Reporter

Rihanna zažalovala otce

Ne příliš vřelý vztah mezi Rihannou a jejím otcem Ronaldem se formoval už od jejího dětství. Podle BBC bojoval Ronald s alkoholismem a drogovou závislostí a ke své rodině se choval otřesně. Když se pak Rihanna stala slavnou, parazitoval na jejím jméně a snažil se z její slávy vytřískat co nejvíc. Prodával například bulvárním médiím její fotografie bez jejího vědomí. V jednu chvíli zpěvačce došla trpělivost a otce zažalovala. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů