Šíp.deník.cz

Palác na pokraji bankrotu: Meghan během těhotenství utratila miliony liber

Palác se dostal na dno a může za to, jak jinak, vévodkyně ze Sussexu. Během svého nekonečného těhotenství navýšila svůj obvyklý šesticiferní měsíční účet na úplné maximum a královská rodina měla celých devět měsíců hluboko do kapsy.

1 / 11
Meghan Markle a princ Harry

To není žádná novinka. Už dříve jsme vás informovali, že Meghan Markle utratila za šaty od Givenchy, Dolce&Gabanna a Versace nehoráznou sumu a princ Charles ji musel proplesknout, aby se vzpamatovala. Meghan žije v jiném světě, světě blýskavých světel a hvězdné slávy Hollywoodu, svého statusu rozmazlené herečky ze seriálu Kravaťáci se nezbavila ani po manželství s princem Harrym. Královna Alžběta ho varovala, že jako manželka bude oříšek, který on sám ani nikdo jiný nedokáže rozlousknout.

Jen za šaty dala 600 tisíc

Meghan MarkleZdroj: profimedia

Během těhotenství měla vévodkyně ze Sussexu utratit až 600 tisíc dolarů za těhotenské šaty. A jestli si představujete vytahaná trička a květované šaty XXXL, pak zalistujte našimi fotogaleriemi a uvidíte, že styl má docela jiný, možná jednotvárný, ale za to s pořádně velkou cenovkou.

Podle zdroje je tato nehorázná částka několikrát vyšší než ta, kterou si Kate Middleton naúčtovala za své první a druhé těhotenství dohromady. U třetího už recyklovala.

Párty pro nenarozeného syna za 430 tisíc

Meghan MarkleZdroj: profimedia

Kromě nepřeberného množství drahého těhotenského šatstva nesmíme zapomenout na její baby shower v únoru letošního roku. Za tu to od fanoušků, kritiků a vlastně všech lidí, kteří nejsou její kamarádi nebo rodina, pořádně schytala.
Soukromý let do USA, ubytování v luxusním hotelu v centru New Yorku, mezi hosty například Serena Williams nebo Amal Clooney, které přivítala nazdobeným apartmá, nabízela jim drahé šampaňské a kaviár, humry a prostě to nejdražší jídlo, které v Penny marketu neseženete. Celá tahle akce stála dalších 430 tisíc dolarů, takže se dostáváme nad milion. A to nekončíme.

Celková částka je nemyslitelná

Meghan MarkleZdroj: profimedia.cz


Za Archieho Harrisona dala zhruba stejné množství peněz jako za šaty, společně s princem Harrym renovovali svůj nový dům ve Frogmore, tyto peníze pak šly z kapes daňových poplatníků. Sečteno podtrženo, za devět měsíců stihla utratit více než 2 miliony dolarů, což je cca 46.5 milionů korun.


,,Meghan si spoustu věcí koupila z vlastních peněz," uvádí královský zdroj, ,,ale spoustu zaplatil palác a královna. Meghan sama utratila více než zbytek členů královské rodiny dohromady, což se královně Alžbětě dvakrát nelíbilo. Vysála jim skoro všechny úspory, které chtěli vynaložit na jiné projekty."

Harry manželku brání zuby nehtyMeghan Markle a princ HarryZdroj: profimedia

Meghan s utrácením nekončí. Archie je přesně v tom věku, kdy během dvou minut vyroste ze svého oblečení a je třeba mu koupit nové. ,,Meghan si užívá nakupování on-line, bere to jako takovou terapii. Kupuje synovi hračky, pořád přemýšlí, jak mu předělat pokoj. Zkouší všechno, aby mu vykouzlila úsměv na tváři, ale své rodině vykouzlila maximálně vrásky na čele a nesouhlasné pohledy." 


Druhý sekec mazec od prince Charlese zatím nedostala, protože ji princ Harry údajně brání. ,,Rodině vysvětlil, že je to všechno pro Archieho, budoucího krále." To samozřejmě obměkčí dědečkovo srdce. U prince George, princezny Charlotte a prince Louise takovéto problémy nebyly. Děti dědí hračky staršího sourozence a Kate raději daruje dětem zážitek v podobě společného dne stráveného na hřišti, než nějakou drahou kravinou, která je po měsíci přestane bavit.

Co se děje u nás?

Zdroj: Soňa Broulíková
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů