Šip.deník.cz

Meghan Markle má obrovské jmění: Peníze jí nechyběly ani před svatbou s Harrym

20 fotografií 20
Meghan Markle
Meghan Markle
Zdroj: profimedia.cz
Princ Harry a Meghan Princ Harry a vévodkyně Meghan způsobili odchodem z královské rodiny naprostý chaos. A na královně Alžbětě II. se to nepříjemně podepisuje. Je to už přeci jen třiadevadesátiletá dáma a podobně adrenalinové akce pro ni mohou být vyloženě fatální.  Dokonce plánuje výlet na místo její smrti, kde by jí ráda věnovala tichou modlitbu a popovídala si s jejím duchem! Po rozkolu s královskou rodinou si plánuje princ Harry se svou partnerkou užít trochu romantiky. Princ Harry je ale zjevně zamilovaný až po uši, a tak se směle vzdal nároku na trůn, Meghan jakbysmet. Oba touží po tom pracovat a bývalá filmová hvězda se tak bude moci nenápadně prorvat zpět na plátno.
Sdílej článek:

Mnozí lidé často Meghan Markle podezřívali z toho, že jedním z důvodů, proč si prince Harryho brala, byla i touha po penězích. Jak se ale zdá, vévodkyně byla zcela finančně nezávislá dávno předtím, než se s otcem svých dětí vůbec setkala. Její pracovní nabídky jí totiž vynášely miliony!

Od doby, kdy se princ Harry seznámil s bývalou herečkou Meghan Markle, se na mocnou dvojici snášela vlna kritiky i výsměchu. Když se opomenou nařčení, dle kterých je právě Meghan tvůrcem všech rozepří mezi Harrym a zbytkem královské rodiny, často se hovořilo také o tom, že si prince vybrala hlavně kvůli slávě a penězům. Meghan přitom nebyla žádným chudákem dávno předtím, než se se svým manželem potkala. Přestože se nikdy nedočkala žádné hlavní role, která by ji dostala do povědomí širší veřejnosti, o peníze nouzi neměla. 

Milionový majetek

Když se Meghan Markle provdala za prince Harryho, byla podle webu yahoo! dávno finančně nezávislá. Její majetek v té době činil zhruba 5 milionů dolarů (v přepočtu cca 120 milionů korun). Za jejími těžce vydělanými penězi přitom nestálo jen herectví, ale také správa svého vlastního módního blogu. 

Meghan začala s herectvím v roce 2002. Jako spousta dalších začínajících herců, i ona měla problém najít si stabilní příjem. Objevila se proto v několika málo rolích především v méně známých filmech a několikrát si rovněž vyzkoušela práci modelky. První větší roli získala v roce 2010 ve snímku Nezapomeň na mě, za kterou obdržela 187 tisíc dolarů (asi 4,5 milionu korun). Od té doby o ní měli producenti a režiséři mnohem větší zájem. 

Seriál Kravaťáci

Od roku 2014 do roku 2017 Meghan provozovala i svůj vlastní módní blog. A i ten jí vynášel nemalé výdělky. Ročně si díky němu vévodkyně mohla přijít až na 80 tisíc dolarů (cca 2 miliony korun)

Za její největší úspěch je považována role právničky v seriálu Kravaťáci, v němž se Meghan objevila v celkem sedmi sériích. Podle odhadů si za jednu epizodu vévodkyně odnesla 50 tisíc dolarů, což jí vyneslo 450 tisíc dolarů ročně (zhruba 11 milionů korun).

Miliardářská dvojice

Meghan tak do rodinného rozpočtu po sňatku s princem Harrym rozhodně přispěla nemalou částkou. Jejich bankovní konto se pak pochopitelně rozrostlo o takřka astronomické částky. Manželé totiž uzavřeli smlouvy se streamovací platformou Spotify i Netflix. Právě v případě Netflixu jim kontrakt vynesl 100 milionů dolarů, čili neuvěřitelných 2,5 miliardy korun! 

Meghan proslavila role v seriálu Kravaťáci:

Zdroj: Youtube
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů