Šíp.deník.cz

Nová pravidla královské rodiny: Meghan Markle se přání k narozeninám nedočkala

5 fotografií 5
Meghan Markle
Meghan Markle
Zdroj: Profimedia
Meghan Markle letos nedostala narozeninové přání od příbuzných svého muže Vévodkyně Meghan není zrovna oblíbenou členkou královské rodiny Od Kate Meghan Twitterové přání obdržela Meghan a Harry se odstěhovali do Kalifornie a tím si zavřeli dveře do královské rodiny
Sdílej článek:

Manželka britského prince Harryho, vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle, oslavila 4. srpna jedenačtyřicáté narozeniny. Od královny Alžběty se ale přání letos nedočkala. Na sociálních sítích královské rodiny k překvapení všech nedošlo na tradiční gratulaci. 

Twitterový účet královské rodiny a Instagram zastupující královnu Alžbětu II. vždy oficiálně přál bývalé herečce Meghan Markle k narozeninám. Od roku 2018, kdy se hvězda seriálu Kravaťáci provdala za prince Harryho, se každý rok na její narozeniny objevilo na obou účtech přání, letos je ale výjimkou.

Příznivci královské rodiny si ihned povšimli, že k při příležitosti 41. narozenin vévodkyně královnin PR tým na sociální sítě nic nepřidal.

Princ William s Kate Middleton a princ Charles s Camillou na svou příbuznou nezapomněli a oficiální přání napsali. 

Slaví se pouze jubileum

Podle královského korespondenta britského deníku Express, Richarda Palmera, šlo o "pozoruhodnou" absenci narozeninové gratulace. Zároveň ale přišel s vysvětlením, proč se Meghan letos přání nedočkala.

Oficiální stránky prý zapomněly napsat gratulace pouze kvůli nové politice ohledně sociálních sítích. Podle ní "se narozeniny nepracujících členů rodiny budou veřejně oslavovat pouze v případě, že půjde o jubileum."

Tento důvod by dával smysl, protože loni se Meghan gratulace dočkala, když slavila kulatých čtyřicet. "Předpokládá se však, že královna poblahopřála Meghan soukromě," dodal Palmer.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů