Šíp.deník.cz

Meghan Markle PODLEHLA TLAKU: Překvapivý dárek pro prince Harryho!

Meghan Markle Princ Harry
Meghan Markle Princ Harry
Zdroj: winto
Sdílej článek:

Poslední dny je všude samá Meghan. Meghan sem, Meghan tam, Meghan zas provedla něco špatného, zaměstnanci radši odchází, než aby jí měli jako zaměstnavatelku, Kate s Williamem se s ní radši přestali bavit a doporučují jí terapii, královna se v obklopení předných doktorů připravuje na další srdeční zástavu. Uvědomila si vévodkyně ze Sussexu, že ji posedl ďábel? Nečekaný zvrat před Vánoci překvapil celou rodinu!

Princ Harry to s manželkou nemá lehké. Jen co ji poprvé přivedl ukázat své rodině, musel se potýkat s kritikou ze strany nejen svého bratra, ale i své drahé babičky. Královna Alžběta tušila, že je za maskou pokorné hvězdy seriálu Suits něco nekalého, něco zlověstného, co poškodí celou rodinu a britská monarchie upadne do záhuby.

I přesto si princ Harry vzal Meghan, která je nyní těhotná a očekává princovo první dítě. Jakkoliv pohlednicově se může budoucí rodinka zdát, trable v ráji se nevyhnuly ani jim. Princ Harry je pod stálým tlakem rodiny, Meghan je pod dělostřeleckou palbou médií, která ji odsuzují za vše špatné, co se poslední půl rok v paláci stalo. Bude se snažit napravit chyby minulosti?

Meghan se všichni vyhýbají obloukem

Těhotenský styl Meghan MarkleZdroj: winto

Za branami Kensingtonského paláce nastalo bouřlivé období. Meghan je jako nakažená leprou - všichni se jí vyhýbají velkým obloukem a radši na ni nemluví. Co kdyby je nakazila svou zlobou a despotickou náturou?

Harry s Meghan se začátkem měsíce rozhodli, že pro všechny bude lepší, když se odstěhují z Kensingtonského paláce, kde prozatím bydleli v obrovském apartmánu hned vedle Kate a Williama, do domu ve Frogmore. Tahle zdánlivě nevinná situace vyvolala v paláci hněv, strach a zmatení nejen personálu, ale celé rodiny.

Zakázala Harrymu střílení do zvířat

Meghan ve své krutovládě pokračovala dál a do role nepřítele postavila i svého drahého zrzavého manžela. Toho, který ji neustále bránil, plnil všechny její šílené rozmary a snažil se kolem ní rozsévat radost a potěšení, aby zmírnil její krvelačnou touho někoho rozsápat na kusy.

Překvapené rozhodnutí Meghan nedovolit svému manželovi jít na každoroční tradiční svatoštěpánský lov s ostatními členy rodiny nenechal chladného ani jeho. Princ Harry se obával, že vzhledem k loňskému roku, ve kterém mu Meghan také zakázala lovit, své rozhodnutí překlopí do jejich manželství a Harry tak navždy ztratí jeden z nejoblíbenějších koníčků.

Podlehla tlaku, zákaz nebude

,,Meghan nutí Harryho, aby se z tradičního lovu vymluvil. A určitě se jí to znova podaří," tvrdí blízký zdroj. ,,Meghan bojuje za práva zvířat a lovy jí připadají nechutné. Harry, na druhou stranu, se této tradice účastní od svých dvanácti let a miluje to. Pokud se však bude muset vzdát oblíbeného koníčku, aby měl doma klid, udělá to," pokračuje zdroj.

Meghan na okamžik dosáhla svého a Harry se vzdal naděje, že si ještě někdy zastřílí na zcela nevinnou a bezbrannou zvěř. Jak se ale zdá, tlak médií, rodiny i nevinných bezbranných zvířat, která zjevně vidí zastřelení princem Harrym jako poctu a směr života, donutil vévodkyni ze Sussexu přehodnotit svůj zákaz.

Harryho nic nezastaví, ani vlastní manželka

Princ HarryZdroj: Profimedia.cz

Blízký zdroj Kensingtonského paláce tvrdí: ,,Zpráva o tom, že Její královská Výsost zakázala vévodovi účastnit se tradičního lovu zvěře je zcela nepravdivá." Nikdo si nemyslí, že by si tu zprávu někdo vycucal z prstu, spíše Meghan doopravdy podlehla tlaku okolí a rozhodla se Harrymu dovolit si tento rok zastřílet.

Další zdroj zase říká: ,,Stejně jako Harry, Meghan podporuje nejrůznější charitativní organizace na ochranu divoké zvěře. Harry ovšem věří, že lov je udržitelný terénní sport a Meghan ho v lovení nezastaví."

Co nového u nás?

Zdroj: Šíp

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů