Šíp.deník.cz

Meghan Markle NA PRANÝŘI: Video ze zatýkání královna NEVYDÝCHALA!

Vévodkyně ze Sussexu se ke své originální rodině už nehlásí, to ale neznamená, že se členové klanu Markleů občas neozvou nějakým tím peprným skandálem. Královna Alžběta má od minulého týdne o dvě nové vrásky na čele víc – Meghanin bratr Thomas postavil zveřejněním zatýkacího videa ze své opilé jízdy královskou rodinu do potíží a nositelka koruny zjišťuje, že přizvání Meghan Markle do britské monarchie byla obrovská chyba!

1 / 9
Thomas Markle Jr.

Skandály točící se kolem nejnovější vévodkyně ze Sussexu se vrchovatí a členové královské rodiny to začínají nezvládat. Po narození Archieho Harrisona doufali, že se všechno alespoň na pár let uklidní, když je teď z Meghan matka, nebude mít čas porušovat protokol a její rodina se bude držet dál od kamer a reportérů.

To první, dá se říct, platí. Její rodina ale nepřestává ničit vévodkyninu reputaci. Nově na tom nese vinu bratr Thomas Marle Jr., známý hulič a opilec. Poslední výstup s řízením pod vlivem alkoholu ho dostal do obrovských problémů, video z policejní kontroly obletělo internet a bohužel prolétlo i otevřeným oknem Buckinghamského paláce. A je to průšvih.

Video ze zatčení obletělo svět

Thomas Markle Jr.Zdroj: profimedia

Má si Meghan začít balit saky paky a hledat rozvodového právníka? Toť otázka. Královna Alžběta by si ze všeho nejradši přála, kdyby vévodkyně ze Sussexu nadobro zmizela z povrchu zemského, především pak po skandálu s jejím bratrem.

Letos v lednu ho policie zastavila kvůli překročení rychlostního limitu. Kontrolu včetně zatčení zachytila palubní kamera policejního vozu, video bylo doposud v rukou strážníků. O zatčení Thomase Marklea se samozřejmě psalo, královna samozřejmě běsnila, protože se veškerá pozornost znovu otočila k Meghan, ale to, co přišlo po zveřejnění videa, je poslední kapkou.

Hádka o hracích automatech

Thomas Markle Jr.Zdroj: youtube

V záznamu je vidět, jak ho policie zastavuje a žádá ho, aby vystoupil z auta. Policisté se ho ptají, jestli něco pil a Thomas odpoví, že před několika hodinami měl tři piva. Pak začal vysvětlovat svou bolest nohy a že si na ni bere Ibuprofen. Poté přijde na řadu test střízlivosti a Thomas otráveně prohodí: ,,Nejzk**venější načasování… no to je fuk."

Thomas Markle Jr.Zdroj: youtube

Testem neprojde, balanc má jako sťatej. Vinu okamžitě hází na své špatné levé a pravé koleno, na rameno, na bolest v zádech, na klouby, na svůj krk, problémy se z ničeho nic začaly kupit. ,,Ani 15 Advilů denně mi nepomůže," komentuje. Policisté Thomasovi nedají dechnout a rovnou mu začnou nasazovat pouta. ,,Za co mě zatýkáte?" ptá se překvapeně Markle Jr., strážník odpoví, že za řízení pod vlivem. Zběsilé jízdě měla předcházet drsná hádka s jeho přítelkyní, rozkol měl být kvůli jeho závislosti na automatech.

Královna si s Meghan neví rady

Meghan Markle na premiéře filmu Lví králZdroj: profimedia

Video poprvé zveřejnil Daily Mail a od té chvíle ho viděl celý svět včetně samotné Meghan, Harryho a královna Alžběty. Podle zdroje blízkého královské rodině je to obrovský průšvih i přesto, že Meghan se svým bratrem neudržuje žádný kontakt.

,,Nikdo nemá jednoduchou rodinu, v případě vévodkyně ze Sussexu to platí dvojnásob. Tam jsou kromě matky Dorii problémový všichni a královna pozoruje v chování Meghan Markle stejné vzorce jako u její sestry, bratra a otce. Bojí se, že dřív nebo později provede obzvláště špatnou věc, kterou se nikomu nepodaří promlčet." Meghan je nyní pod drobnohledem královny Alžběty, ta doufá, že nebude muset zakročit a hvězdný pár rozvést, tak nějak se ale očekává, že je potká podobný osud jako Charlese a Dianu.

Co se děje u nás?

Zdroj: Soňa Broulíková
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů