Šíp.deník.cz

Striktní SEXUÁLNÍ ROZVRH: Meghan Markle si plánuje dovádění v posteli!

Jakožto vévodkyně, Meghan by měla mít všechno naplánované. Od ranní koupele, nanesení make-upu, oblečení a času na snídani. Když se chystá ven, má přesně naplánováno, v kolik se musí připravit, aby včas vyrazila. A pokud má den volna, napíše si, kdy by co chtěla stihnout. Ale že si plánuje i noční hrátky s princem Harrym?!

1 / 11
Meghan Markle a princ Harry

Meghan Markle je tři měsíce těhotná. Zprávu do světa poprvé vyslal twitterový účet Kensingtonského paláce. Oznámení svět přijal nadšeně, avšak spoustu lidí se domnívala, že si stejně jako Kate i ona počká alespoň rok od svatby. Meghan i Harry se ale nemohli dočkat, až založí rodinu, a pospíšili si, jak jen mohli; královna Alžběta pro Meghanino otěhotnění měla vcelku jasný plán, ten samý, kterému se musela podřídit i Kate Middleton - tedy čím dřív, tím lépe.

Nyní je pár na královských cestách a bývalá herečka ze seriálu Suits se nebojí bříško pyšně ukazovat veřejnosti, sáhnout si ovšem může jen budoucí tatínek. Princ Harry je z děťátka v sedmém nebi a neustále o něm básní každému, kdo je ochoten poslouchat. Dokonce i William s Kate, kteří mají tři vlastní děti, se rozplývají nad malým synovcem nebo neteřinkou. Harry jim ovšem neřekl, že otěhotnění se povedlo díky velice prezicnímu a striktnímu plánu, který ustanovila vévodkyně ze Sussexu! 

Sexuální dračice Meghan

Meghan Markle ukazuje těhotenské bříškoZdroj: winto

Meghan se nezdá; na venek lehce uťáplá, přesto dobrosrdečná dáma, která se nebojí rozbourat pomyslné hranice mezi šlechtou a obyčejním lidem a půvabně vymazat starodávná pravidla oblékání a chování. Harry ji poznal ovšem tak, jako nikdo znás - jako sexuální dračici!

Už od dob, kdy spolu začali oba chodit, se proslýchalo, že je Harry mimořádně šťastný muž. Minulost Meghan Markle je protkaná muži, kteří se nebáli o vévodkyni ze Sussexu mluvit v tom nejlepším světle, především co se týče nahého dovádění v posteli.

Meghan naplánuje čas i nejlepší polohu

Meghan Markle ukazuje těhotenské bříškoZdroj: winto

Co ale Harry nevěděl, že jakmile si vezme svou vytoženou ženu, pozná ji z úplně nové stránky. Meghan má ráda všechno naplánované. A to znamená i sex! Jaké překvapení tedy bylo, když ho Meghan několikrát odmítla s tím, že teď není ta správná chvíle a musí ještě počkat. Nebylo to totiž v sexuálním rozvrhu.

Když se oba začali pokoušet o dítě, zaskočila Meghan svého nového manžela tím, že to ona rozhodne, kdy přesně budou spolu spát. A dokonce jaké polohy budou nejlepší pro početí dítěte!

Za vše může aplikace

Meghan MarkleZdroj: winto

Za všechno může aplikace, kterou si milovnice inovací Meghan stáhla. Jmenuje se Aesop Fertility Clockapp a upozorní vás, kdy je ten nejlepší moment na početí dítěte.

Aplikace si vyžádá informace o vaší menstruaci, tím si spočítá, kdy ovulujete a doporučí přesný čas, místo nebo teplotu, při které je největší šance na oplodnění.

,,Udělali si z toho sexy hru"

Meghan Markle ukazuje těhotenské bříškoZdroj: winto

,,Když se o tom Harry dozvěděl, přišlo mu to trochu robotické a neromantické," prozradil zdroj, který na Meghan prásknul její oblíbenou aplikaci. ,,Nakonec si ale Harry zvykl."

,,Udělali si z toho totiž malou sexy hru," pokračuje zdroj. ,,Meghan mu zašeptá ,Aesop říká, že je čas,' a Harryho to rozrajcuje a už nemyslí na to, že je jejich sexuální život podřízen nějakou aplikací."

Co na to Kateřina Kasanová?

Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů