Šíp.deník.cz

Meghan Markle TVOŘÍ HISTORII: S princem Harrym ČEKAJÍ DVOJČATA!

Meghan Markle
Meghan Markle
Zdroj: koláž šíp
Sdílej článek:

Ještě před několika měsíci se spekulovalo, zda je Meghan Markle, vévodkyně ze Sussexu, těhotná. Poté Kensingtonský palác v oficiální zprávě oznámil, že jsme všichni měli pravdu a Meghan pod velkým kabátem skrývala malé těhotenské bříško. Od té chvíle s ním pózuje na všech fotkách a donedávna tajila, kdy se narodí. Teď víme, že v dubnu, ale stále čekáme na vyjádření, zda čekají holčičku nebo kluka. Inu, na oficiální vyjádření nečekejte. My už to víme!

Zlostná vévodkyně ze Sussexu by si měla dávat dvojnásobný pozor, jak se teď bude chovat k lidem ve svém okolí. Neměla by se vůbec vytáčet, spíše jenom odpočívat a starat se o své kotníky, které zanedlouho otečou jako po píchnutí sršní.

Princ Harry byl ze své manželky vždycky u vytržení, nehledě na to, co v paláci způsobila za katastrofu, vždycky jí byl oporou a podporoval ve všem, co udělala. Po obrovské novince, kterou těhotná Meghan oznámila na vánočním večírku v Sandringhamu je pravděpodobně tím nejšťastnějším mužem na světě - jeho rodina se rozroste ne o jednoho, ale rovnou o dva členy!

Meghan čeká dvojčata holčičky

Meghan Markle a princ HarryZdroj: profimedia

Meghan by se měla pořádně připravit. Rodit jedno dítě není žádná řehole, nikdy ale nebyla připravená na to, že se v jeden okamžik stane dvojnásobnou matkou!

Markleovic komplikovaná rodina to ještě neví, královská rodina se obrovskou novinou pyšní už celý měsíc. Po sérií prozvracených ran a náladou pod psa šla vévodkyně ze Sussexu na kontrolu. Čekala všechno, možná i to nejhorší, doktoři ji však nechali zcela beze slov - v bříšku má dvě zdravé holčičky!

Poslední dvojčata před 589 lety

Těhotenský styl Meghan MarkleZdroj: winto

Ačkoliv se Meghan ani Harry netají touhou po holčičce, nikdy nečekali, že se jim přání splní, a to dvakrát. Pro královskou rodinu je to přímo historický moment. Naposled se do rodiny narodila dvojčata před 589 lety!

Ještě než se to dozví kdokoliv jiný, musí být novinka prvně oznámena královské šlechtě. Meghan a Harry si počkali na ten správný moment, a při vánočním večírku v Sandringhamu všem oznámili, že čekají dvě holčičky. Královna Meghan zdvořile podala ruku, naopak Kate a William si vyměnili významné pohledy, než k budoucím rodičům přistoupili a věcně jim pogratulovali.

I zdi mají uši

Meghan Markle a princ HarryZdroj: profimedia

,,Královna Alžběta slíbila Meghan, že novinka neopustí společenskou místnost," prásknul zdroj. ,,Když se však do domu ve Frogmore, kam se Meghan a Harry po narození holčiček nastěhují, objednávalo vše po dvou kusech, a ještě v růžové barvě, prosákla novina do všech koutů světa.

,,Takovou novinu prostě neudržíte. Jakmile ji uslyší jeden člověk, uslyší ji všichni - zdi mají totiž uši," řekl dále zdroj. Meghanino břicho zatím nevypadá, že by skrývalo dva malé človíčky, ještě je ale čas, aby pořádně narostlo. ,,Normálně se tak stane v sedmém měsíci," tvrdí zdroj.

Dvojčata v Harryho rodině nejsou neobvyklá

Princezna DianaZdroj: Profimedia.cz

Pro královskou rodinu to možná historický moment opravdu je, Harryho rodina z matčiny strany je ale plná dvojčat. Bratr zesnulé princezny Diany, Charles Spencer, má dvojčata holčičky. A Dianin dědeček, Edmund Maurice Burke, měl identického bratra.

Kate a William z novinky nemají vůbec radost. Kate jí stále neprominula jejich ostrou výměnou slov těsně před svatbou a William bratrovi neodpustil hádku, jež vyústila v rozhodnutí odstěhovat se od nich co nejdál je to možné.

Co se děje v Šípu?

Zdroj: Šíp
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů