Šíp.deník.cz

Meghan Markle je TĚHOTNÁ! Vévodkyně ze Sussexu oznámila budoucího panovníka

Meghan markle
Meghan markle
Zdroj: winto
Sdílej článek:

A je to tady, dámy a pánové. Nejprobíranější drby, šepty, echa, téze… vše se to nakonec potvrdilo. Meghan Markle, vévodkyně ze Sussexu, čeká s princem Harrym dítě. Oficiální oznámení pronesl Kensingtonský palác skrze svůj Twitterový účet. Británie slaví. Dokonce se ví termín porodu!

Meghan Markle je od samého začátku svého členství v královské rodině považována za svěží závan v zatuchlém paláci. Lidé ji zbožňují a přejí si pro ni to nejlepší. Přání byla vyslyšena a po dlouhých měsících, kdy se informační zdroje snažili nahlédnout vévodkyni pod šaty, byl oznámen nový přírůstek do novopečené rodinky.

Vévodkyně ze Sussexu s dítětem nečekala dlouho. Narozdíl od Kate, která otěhotněla rok po svatbě, počala Meghan ani ne půl roku od svého velkého dne. Herečka ze Suits a princ Harry neuposlechli rady a výzvy úzkého kruhu rodiny, že by s dítětem měli alespoň rok počkat, a svéhlavě se do toho pustili ve chvíli, kdy se rozhodli rodinu rozrůst o malý balíček štěstí. Jak dlouho Meghan tajila těhotenství a kdy můžeme očekávat budoucího prince nebo princeznu?

Hezky oficiálně

Princ Harry a Meghan MarkleZdroj: winto

Když se všechna média přela o to, kdo jako první odhalí těhotenské bříško nové vévodkyně, přišel oficiální twitterový účet Kensingtonského paláce, kde pár žije, s novým a šokujícím oznámením, čímž ostatním sebral vítr z plachet.

"Královské výsosti vévoda a vévodkyně ze Sussexu s potěšením oznamují, že vévodkyně ze Sussexu očekává na jaře roku 2019 nový přírůstek do rodiny," hlásá Kensingtonský palác.

Prozradil ji kabátek

Meghan Markle vystupuje z autaZdroj: winto

Oznámení se okamžitě stala na Twitteru trendem a získala bezmála 100 tisíc liků a přes 30 000 retweetů. Stačilo pár vteřin a o zprávě se mluvilo po celém světě.

Nebylo to však nijak zarážející oznámení. Na svatbě princezny Eugenie z Yorku si diváci všimli, že je Meghan oblečená do volného kabátku a ne do krásných drahých šatů, jak bývá jejím zvykem u důležitých příležitostí.

Na svatbě to prozradili nejbližším

Meghan Markle, Princ Harry, Kate Middleton a princ WilliamZdroj: winto

Lidé se v tom začali samozřejmě šťourat a spekulovat, zvětšovali si obrázky a zkoumali, jestli je vidět náznak těhotenského bříška, nebo jí jen v nepravou chvíli zavál pod kabátkem vítr.

Harry ani Meghan se ke spekulacím a drbům nijak nevyjadřovali, nechtěli totiž nijak překazit Eugeniin velký den. I tak si nespočet hostů všimlo nezvykle zvoleného oblečení a přemýšlelo, jestlí je vévodkyni opravdu taková zima, nebo se nám snaží něco zatajit.

Třetí měsíc těhotenství

Meghan Markle a princ WilliamZdroj: winto

Podle dostupných informací a jednoduché matematice je Meghan zhruba ve třetím měsíci těhotenství. Bříško není nijak velké, musela ho však skrýt, nebo by si o ní všichni mysleli, že je nenažraná.

Blízký zdroj uvedl, že Meghan už byla na klasickém 12týdenním skenováním. Kensingtonský palác prozradil, že je vévodkyně ve velice dobrém stavu.

Je Eva Decastelo těhotná?

Zdroj: Šíp
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů